InterContinental La Torre Golf Resort ***** Costa Blanca / Španělsko

5 Golfové cesty
InterContinental La Torre Golf Resort

Informace

Lokalita

Costa Blanca, Španělsko

Popis hotelu

Poloha: resort se nachází 20 km od letiště v Murcii a 100 km od letiště v Alicante. Leží  cca 35 km od historického centra města Murcia a cca 16 km od těch nejkrásnějších pláží u největší evropské sladkovodní laguny - Mar Menor.

Vybavení: hostům je k dispozici vnitřní vyhřívaný a venkovní bazén, fitness centrum, tenisové kurty, hotelové spa s vnitřním bazénem, saunou, párou a 6ti místnostmi, které nabízejí široké spektrum lázeňských procedur a masáží. Hotel leží uprostřed jednoho ze tří osmnáctijamkových hřišť, které navrhl Jack Nicklaus a které patří do Nicklaus Golf Trail - 3 osmnáctijamková hřiště navržená Nicklausem ležící v blízkosti hotelu. Tato 3 hřiště jsou součástí golfového resortu Polaris World.

Popis: luxusní 5* resort otevřený v únoru 2009, který nabízí svým hostům 133 luxusně vybavených pokojů a nepřeberné množství sportovních a odpočinkových činností. Leží nedaleko těch nejkrásnějších pláží u Mar Menor a jeho největší chloubou jsou 3 mistrovská osmnáctijmaková hřiště, které navrhl sám legendární Jack Nicklaus. Tato 3 hřiště jsou součástí tzv. Nicklaus Golf Trail, do které patří hotelové hřiště La Torre Best Golf, El Valle Best Golf a Hacienda Riquelme Best Golf.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v jedné ze tří hotelových restaurací. The Ginko Club nabízí asijskou kuchyni, v La Vinoteca si hosté mohou pochutnat na tradičních španělských pokrmech v kombinaci s výborným španělským vínem a v Al Fresco, které leží u bazénu, mohou hosté relaxovat na terase s drinkem v ruce nebo ochutnat některý z lehkých snacků, čerstvé grilované ryby nebo na grilu připravené maso z místních chovů. Dále se v resortu nacházejí Bamboo Restaurant-Chillout Bar, Limonero Paella Restaurant, El Roble Tapas Bar, Trattoria Acacia, Pino's Bar in La Torre Golf Resort, The Woodhouse Bar at La Torre Golf Resort, Buffet Encina Restaurant.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, sprchou a vanou, fénem na vlasy, klimatizací, kávovarem, minibarem, trezorem, TV se satelitem, telefonem, soundsystémem, Wifi.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Hacienda del Alamo

Hacienda del Alamo

  • Počet jamek: 18

Perspektivní resort, který obsahuje jednu mistrovskou osmnáctku a tréninkovou šesti-jamkovku

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
9 °C
32 mm
Únor
11 °C
31 mm
Březen
13 °C
34 mm
Duben
14 °C
39 mm
Květen
18 °C
32 mm
Červen
22 °C
22 mm
Červenec
24 °C
11 mm
Srpen
25 °C
20 mm
Září
22 °C
47 mm
Říjen
18 °C
89 mm
Listopad
13 °C
57 mm
Prosinec
10 °C
42 mm

Kontakt

InterContinental La Torre Golf Resort