The George Hotel **** Fife / Skotsko

4 Golfové cesty
The George Hotel

Informace

Lokalita

Fife, Skotsko

Popis hotelu

Poloha: The George Hotel je ideálně umístěn na nejprestižnější ulici v okrsku New Town v centru Edinburghu. Najdete zde nejlepší obchody, restauranty a bary včetně EH2 Tempus Bar & Restaurant. V blízkém okolí se nachází edinburghský hrad.. Hotel je vzdálen necelou půlhodinku jízdy autem z mezinárodního edinburghského letiště.

Vybavení: Hotel disponuje prostorami pro konání konferencí a gala večeří. Hotel je také perfektním místem pro svatby a různé jubilejní oslavy.

Popis: The George Hotel má 249 luxusně zařízených pokojů různých typů Hotel byl několikrát oceněn prestižními cenami, jako např. Nejlepší skotský hotel roku 2009.

Stravování

Tempus Bar & Restaurant se nachází na jedné z hlavních tříd Edinburghu. Restaurace nabízí snídani formou bufetu a oběd nebo večeři z jídelního lístku. V nabídce jsou místní tradiční pokrmy nebo široká nabídka koktejlů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené nejnovějšími technologiemi. Součástí vybavení je plazmová televize nebo trezor. Všechny pokoje jsou uklízeny s největší pečlivostí, díky tomu hotel získal cenu "Best Housekeepers of the year".

Vlastnosti

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
56 mm
Únor
4 °C
53 mm
Březen
0 °C
48 mm
Duben
6 °C
64 mm
Květen
9 °C
54 mm
Červen
12 °C
77 mm
Červenec
14 °C
48 mm
Srpen
14 °C
55 mm
Září
0 °C
74 mm
Říjen
9 °C
86 mm
Listopad
0 °C
78 mm
Prosinec
0 °C
74 mm

Kontakt

The George Hotel