The Carlton Hotel Edinburgh **** Fife / Skotsko

4 Golfové cesty
The Carlton Hotel Edinburgh

Informace

Lokalita

Fife, Skotsko

Popis hotelu

Poloha: hotel stojí hned vedle vlakového nádraží Waverly a 300 metrů od pulzující ulice Princess Street. Nejbližší mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 14 km.


Vybavení: hostům je k dispozici impozantní wellness centrum s krytým bazénem a fitness centrem. Můžete relaxovat ve vířivce, parní lázni či sauně a dostupné jsou také kosmetické služby. Sportovně aktivní hosté mohou využít squashové kurty. Ve všech hotelových prostorách je dostupné bezplatné Wi-fi.


Popis: hotel má ideální polohu k poznávání celého Edinburghu. Hrad Edinburgh je vzdálen 10 minut chůze a palác Holyrood necelých 800 metrů. Z některých hotelových pokojů lze dohlédnout až na třídu Royal Mile.
 

Stravování

V hotelové restauraci Bridge se podává pestré mezinárodní menu a tradiční teplá snídaně. K dispozici je také bar Bridge s elegantním salonem a širokou nabídkou vybraných vín a lehkého občerstvení.

Ubytování

189 prostorných pokoje jsou vybaveny televizí, psacím stolem, bezdrátovým připojením k internetu, uvítacím balíčkem s občerstvením. Koupelny disponují vanou a toaletními potřebami.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Snídaně Snídaně
  • Bazén Bazén

Mapa

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
56 mm
Únor
4 °C
53 mm
Březen
0 °C
48 mm
Duben
6 °C
64 mm
Květen
9 °C
54 mm
Červen
12 °C
77 mm
Červenec
14 °C
48 mm
Srpen
14 °C
55 mm
Září
0 °C
74 mm
Říjen
9 °C
86 mm
Listopad
0 °C
78 mm
Prosinec
0 °C
74 mm

Kontakt

The Carlton Hotel Edinburgh