Carnoustie Golf Hotel **** Angus / Skotsko

4 Golfové cesty
Carnoustie Golf Hotel

Informace

Lokalita

Angus, Skotsko

Popis hotelu

Poloha: Carnoustie je dobře dostupné jak autem, vlakem, tak i letadlem. Samotný hotel se nachází na okraji golfového hřiště.   Díky tomu hostům poskytuje krásné výhledy na nedaleké Severní moře. Nejbližší letiště se nachází v Dundee a je vzdáleno pouhých 20 minut cesty.

Vybavení: Hotel poskytuje svým hostům mnoho různých možností jak strávit svůj pobyt, hlavně v případě, když se jedná o wellness a spa. Je zde k dispozici velký krytý bazén, sauna, parní lázeň nebo vířivka. Pro ty aktivnější je připravena plně vybavená hotelová posilovna. Místní spičkově vyškolení terapeuti hostům rádi poskytnou informace o jednotlivých procedůrách. Hlavní atrakcí je  přilehlé golfové hřiště, které už nekolikrát hostilo turnaj British Open.

Popis: Kraj Angus, kde se Carnoustie nachází, nabízí spoustu historických památek a nádherné přírody. Hosté by určitě neměli opomenout návštěvu známého Glamis Castle, který byl v dětství domovem bývalé anglické královně Alžbětě. Kromě golfového hřiště v Carnoustie je v blízkém okolí mnoho dalších.

Stravování

Kvalitní stravování zaručuje oceňovaná hotelová restaurace AA Rosetted Dalhousie Restaurant . Menu nabízí široký výběr vín a pokrmů, které jsou připravovány z místních čerstvých surovin. Z restaurace je překrásný výhled na golfové hřiště.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 75 pokojů a 10 apartmánů, které jsou luxusně vybaveny a  jsou nekuřácké. Na pokojích je satelitní televize, telefon a trezor a  kávovar . Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů, sprchovým koutem a/nebo vanou a WC.

 

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Carnoustie Golf Links

Carnoustie Golf Links

  • Počet jamek: 54

Světoznámé hřiště na východním pobřeží Skotska, které už několikrát hostilo prestižní British Open.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
3 °C
65 mm
Únor
0 °C
45 mm
Březen
0 °C
44 mm
Duben
7 °C
46 mm
Květen
10 °C
47 mm
Červen
13 °C
59 mm
Červenec
0 °C
52 mm
Srpen
0 °C
67 mm
Září
12 °C
52 mm
Říjen
0 °C
83 mm
Listopad
0 °C
61 mm
Prosinec
4 °C
59 mm

Kontakt

Carnoustie Golf Hotel