Orchard Grand Court *** Singapur / Singapur

3 Golfové cesty

Informace

Lokalita

Singapur, Singapur

Popis hotelu

Poloha: Hotel Orchard Grand Court se nachází přímo v centru města. Hlavní singapurské nákupní a zábavní centrum je vzdáleno od hotelu jen, co by kamenem dohodil. Pro podnikatele je hotel výhodně situován v blízkosti významné obchodní čtvrti. Hotel leží pouhých 20km od mezinárodního singapurského letiště Changi.

Vybavení a služby: V hotelu je hostům k dispozici venkovní bazén se zahradou a terasou, tělocvična, sauna a nonstop supermarket. Hosté mohou využít hotelové parkoviště a WiFi připojení k internetu. Pro obchodní schůzky a semináře je pro hosty připraveno prostorné, plně vybavené banketové centrum.

Popis: Hotel nabízí 203 plně vybavených pokojů různých úrovní. Hotel má venkovní bazén, vlastní saunu a fitness centrum. Hostům je k dispozici velmi dobře vybavené banketové centrum, a proto je hotel ideálním ubytováním pro podnikatele, kteří jsou v Singapuru na služební cestě. V okolí hotelu mohou příznivci golfu využít některá z místních golfových hřišť.

Stravování

Hotelová restaurace Crystal Cafe je denně otevřena od 7 do 23 hodin. Restaurace nabízí denní bufetové menu s místními specialitami.

Ubytování

Hotel má k dispozici 203 prostorných a velmi dobře vybavených pokojů. Klimatizované pokoje jsou vybaveny kabelovou LCD TV, WiFi připojením na internet, trezorem, telefonem, minibarem, kávovarem a konvicí na čaj. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou a fénem. Pro hosty je také připraven uvítací drink, noviny, pantofle a žehlička s žehlicím prknem. Pokoje Deluxe mají navíc župan a dodatečné toaletní potřeby. V apartmánech je i mikrovlnná trouba.

 

Typ pokoje

Počet pokojů k dispozici

Rozloha pokoje
Superior
133
30-34m2
Deluxe
50
36-39m2
Grand Deluxe
3
48-52m2
Apartmán
17
52m2
 
 

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Snídaně Snídaně
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén
  • Polopenze Polopenze

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
26 °C
25 mm
Únor
27 °C
16 mm
Březen
28 °C
18 mm
Duben
28 °C
17 mm
Květen
29 °C
18 mm
Červen
28 °C
17 mm
Červenec
28 °C
15 mm
Srpen
28 °C
18 mm
Září
28 °C
17 mm
Říjen
27 °C
20 mm
Listopad
27 °C
25 mm
Prosinec
27 °C
27 mm

Kontakt

Orchard Grand Court