Constance Lemuria Seychelles ***** Praslin / Seychely

5 Golfové cesty
Constance Lemuria Seychelles

Informace

Lokalita

Praslin, Seychely

Poloha

Constance Lemuria se nachází ve východní části ostrova Praslin na jedné z jeho nejdelších pláží. Nejbližší letiště je vzdáleno cca 5 minut jízdy autem.

Popis hotelu

Resort byl navržený tak, aby působil otevřeně a umožnil hostům být v přímém spojení s okolní přírodou. Myšlenka spojit hotel s přírodou se projevuje i na použitých materiálech v interiéru. Hosté se nejčastěji setkají se dřevem, kamenem, růžovou žulou a mramorem. Hostům je k dispozici třípatrový bazén, hotelové lázně, 2 tenisové kurty, horská kola nebo fitness aktivity, jako je jóga, meditace, strečink a aerobik. Z široké nabídky neplacených vodních aktivit je možné vyzkoušet šlapadla, kajaky, windsurfing či šnorchlování. Hotelové spa nabízí saunu, parní lázeň, vířivku, relaxační bazén nebo plně vybavenou posilovnu. Hosté mohou využít i exkluzivní VIP lounge s knihovnou, kulečníkovým stolem, LCD televizí, 2 počítači s připojením na internet a koupelnami v případě delšího čekání na transfer nebo na check-in.

Stravování

Tři hotelové restaurace nabízí širokou škálu místních i mezinárodních jídel formou bufetu i à la carte. Večeři si například můžete vychutnat ve svěží zelené zahradě nebo na písčité pláži. Menším občerstvením a širokou nabídkou nápojů disponuje 5 hotelových barů.

Ubytování

Všechny klimatizované apartmány a vily v letovisku Constance Lemuria jsou zařízené dřevěným nábytkem a některé mají doškové střechy. Všechny zahrnují vlastní koupelnu s vanou a fénem. Každý je vybaven trezorem, satelitní TV s DVD přehrávačem, telefonem a připojením k internetu.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Lemuria Golf Course

Lemuria Golf Course

  • Počet jamek: 18

Golfový skvost uprostřed tropického ráje na Seychelách.

Zájezdy

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
55 mm
Únor
28 °C
37 mm
Březen
27 °C
59 mm
Duben
26 °C
72 mm
Květen
25 °C
24 mm
Červen
24 °C
15 mm
Červenec
24 °C
30 mm
Srpen
24 °C
27 mm
Září
24 °C
17 mm
Říjen
25 °C
165 mm
Listopad
28 °C
55 mm
Prosinec
27 °C
71 mm

Kontakt

Constance Lemuria Seychelles