Creta Maris Beach Resort ***** Kréta / Řecko

5 Golfové cesty
Creta Maris Beach Resort

Informace

Lokalita

Kréta, Řecko

Popis hotelu

Poloha: Hotel je vzdálen 24 km od mezinárodního letiště Heraklion a 10 minut chůze od golfového hřiště. Velmi blízko má také k nádherné písečné pláži, která uchvátí svojí křišťálově čistou vodou.

Vybavení: Pobyt v Creta Maris si opravdu užijete. Hotel je vybaven tak, aby si na své přišel opravdu každý. Kromě sportovních a zábavních aktivit jsou k dispozici také salonky pro odpočinek, kvetoucí zahrada vhodná pro malé procházky, kadeřnictví, půjčovna aut, TV koutek, business centrum, WI-FI připojení, směnárna, open-air divadlo, butik, minimarket, fitness, wellness a disko. Hotel má také k dispozici lékaře a přistávací plochu pro helikoptéry. 

Popis: Resort uchvátí svými malebnými klikatými cestičkami, malými náměstíčky prosycenými nejrůznějšími vůněmi a barvami stromů a květin. Místo je vhodné pro každého, kdo hledá na svých cestách zábavu, sportovní aktivity či relaxaci a také si chce užít krétské pohostinnosti. Hotel získal několik ocenění.

 

Stravování

Hosté hotelu mají možnost se stravovat až v šesti přilehlých restauracích, které nabízejí ty nejrůznější speciality a gastronomické zážitky. Ochutnat tak lze řecký tapas v restauraci Platia, kvalitní místní produkty připravené šéfkuchařem v restauraci Cosmos, italskou kuchyni v bufetové restauraci Estia, která má navíc otevřenou kuchyni a kryté posezení s překrásným výhledem na město. Ti, kteří by si chtěli svůj gastronomický zážitek užít zároveň s překrásným výhledem na moře, mohou navštívit restauraci Cochlias, nebo restauraci Pithos servírující pochoutky z místní krétské kuchyně. Pro rychlé občerstvení u bazénu slouží restaurace  Almyra, nebo je k dispozici až sedm barů. Hosty určitě potěší, že veškeré suroviny v restauracích jsou dodávány pouze místními výrobcemi a k dispozici jsou také pokrmy bezlepkové, bez laktozy nebo pokrmy pro vegetariány. Během večeře je vhodné chodit ve společenském oděvu.

 

 

 

Ubytování

Hotel nabízí svým hostům k ubytování až 680 pokojů různých kategorií, apartmánů a bungalovů. Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby se zde host cítil opravdu komfortně a nic mu při jeho pobytu nechybělo. Hostům je k dispozici individuálně ovladatelná klimatizace a topení, satelitní TV, toaleta s vanou nebo sprchou, telefon, WI-FI připojení, bezpečnostní trezor, fén, pantofle, mini bar, kávovar, balkon nebo terasa. Na žádost prádelna či čistírna, žehlička a žehlící prkno.

 

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Crete Golf Club

Crete Golf Club

  • Počet jamek: 18

18jamkové hřiště v kopcovité krajině západně od Hérakleionu.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
78 mm
Únor
12 °C
64 mm
Březen
14 °C
62 mm
Duben
17 °C
21 mm
Květen
24 °C
11 mm
Červen
24 °C
1 mm
Červenec
26 °C
1 mm
Srpen
26 °C
1 mm
Září
24 °C
10 mm
Říjen
20 °C
40 mm
Listopad
17 °C
69 mm
Prosinec
14 °C
89 mm

Kontakt

Creta Maris Beach Resort