Sporthotel Igls **** Tyrolsko / Rakousko

4 Golfové cesty
Sporthotel Igls

Informace

Lokalita

Tyrolsko, Rakousko

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází ve světoznámé vesničce Igls, která již dvakrát hostila Zimní olympijské hry, necelých 5 km od Innsbrucku. Igls je vzdálen přibližně 550 km od Prahy a cca 615 km od Brna.
Vybavení: hostům je k dispozici vnitřní bazén s přímým přístupem do zahrady či široká nabídka lázeňských služeb. Hotelové Spa nabízí finskou saunu, infra saunu, parní lázeň, vířivku, solárium, relaxační místnosti a z procedur například hydroterapie nebo rozličné druhy masáží. Sportovně zaměření hosté ocení plně vybavenou posilovnu, možnost zapůjčení horských kol nebo jeden ze sportovních programů, jako je kupříkladu vodní gymnastika, nordic walking nebo intenzivní posilování celého těla. Bezplatná Wifi je dostupná po celém hotelu.
Popis: hotel je situován v nadmořské výšce 900 metrů, čímž poskytuje skvělé zázemí pro zimní sporty, avšak je ideální i pro golfisty, protože pouhé 3 kilometry od něj leží skvělé hřiště Innsbruck Igls Rinn a Lans.
 

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci, připravující pokrmy především rakouské kuchyně, doplněné o tyrolské speciality. Většina jídel je připravována z lokálních produktů. V hotelovém lobby je také možnost příjemného posezení v baru u otevřeného krbu.

Ubytování

Moderně vybavené místnosti nabízejí ohromující výhledy na okolní hory. Hosté mohou využít satelitní televizi, telefon, minibar, posezení a vysoušeč vlasů. Koupelna je vybavená vanou.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Sporthotel Igls