Schwarz Alpenresort Spa & Golf ***** Tyrolsko / Rakousko

5 Golfové cesty
Schwarz Alpenresort Spa & Golf
Luxusní

Informace

Lokalita

Tyrolsko, Rakousko

Popis hotelu

Schwarz Alpine Spa & Golf Resort  je jedinečným hotelovým komplexem, který byl vybudován na břehu jezera v srdci tyrolských Alp. Hotel je pouhých 35 km jízdy od Innsbrucku. Hosté zde mohou očekávat luxusní ubytování i služby, ale také okouzlující scenérie sněhem pokrytých vrcholků alpských hor. Součástí hotelu je více než 4000 m2 rozlehlý lázeňský komplex, kde nároční klienti mohou očekávat služby na nejvyšší úrovni. Hosté mohou také využít široké nabídky sportovního vyžití v okolí hotelu v létě i v zimě a speciální služby hotelu. Tamní slunná oblast dokáže vdechnout i atmosféru dávných dob, lze například navštívit nedaleký cisterciácký kláštěr ze 13. století, nádherný zámek Ambras nebo palác Imperial - dílo panovníka Maxmiliána.

Vybavení a služby: hotel nabízí opravdu široký sortiment služeb. Lázeňský komplex a jeho služby lze využívat po celý rok, jejich součástí je i soukromá plastická klinika s kosmetickou péčí a preventivními lékařskými procedurami. Lázně nabízí speciální balíčky s různými procedurami. Další celoroční aktivity lze provozovat v hotelovém fitness centru, které poskytuje hostům různé programy (například jógu). Součástí hotelového areálu jsou také vnější a vnitřní bazény s ohřívanou vodou, vnitřní a vnější sauna, soukromé lázně. V létě se nabízí nespočetné množství aktivit. Okolí hotelu vybízí k pěší turistice, výletům na kole, Nordic Walking, lze si zahrát tenis na 3 hotelových kurtech. Hosté všech věkových skupin a různé pokročilosti si mohou zajezdit na koni. Součástí hotelového areálu je soukromé jezero.V zimě je hotel ideálním místem pro nadšené lyžaře a snowboardisty, kterým je doprava zajištěna shuttle autobusy. V oblasti jsou bohaté běžecké tratě, běžkaři mohou využít služeb průvodce stejně jako ti, které zláká projít si tamní krajinu na sněžnicích. Hotel nabízí bohaté služby i dětským návštěvníkům: u hotelu je ZOO s domácími mazlíčky, je zde také prostor pro teenagery, ti si mohou v tzv. Player saloon pouštět filmy, zahrát stolní fotbal a další hry. Hotel zajišťuje také službu hlídání dětí.

Milovníci golfu si mohou zahrát na hřišti Mieming Golf Course u hotelu. 27 jamkové hřiště je přímo u hotelu, součástí je krásná klubovna, driving range, greeny na trénování čipů a patování.

Popis: krásný hotel v srdci tyrolských Alp ve slunné oblasti Mieming. Hotel je pro náročné klienty, kteří očekávají široký výběr služeb a jejich vysokou úroveň.

Stravování

 • Hotel nabízí stravování v programu All Inclusive, který zahrnuje:
  • snídaně a obědy formou bufetu
  • odpolední občerstvení s nabídkou zákusků
  • stylové večeře o 5 chodech, tematické večeře, bufet.
 • Hoteloví hosté mají celodenně k dispozici čerstvé ovoce, kávu, čaj a nealkoholické nápoje.
 • K dispozici jsou také vegetariánská jídla.
 • V hotelu je bohatá vinotéka s výběrem z více než 600 vín.

Hotel se specializuje na místní kuchyni, tým kuchařů je veden šéfkuchařem Mariem Welchem. K přípravě pokrmů používaji suroviny nejvyšší kvality.

Ubytování

Hotel klientům nabízí rozmanité ubytování nejvyššího standardu:

FÜRST: ubytování max. pro čtyři osoby: 2 dospělí, 2 děti v luxusním dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s vanou, WC zvlášť, balkon. Součástí vybavení je telefon, minibar, satelitní televize, radio, trezor. Rozloha 40 m2. All Inclusive.

FÜRST: ubytování apartmánového typu max. pro 4 osoby. Součástí suitu je minikuchyňka, koupelna se sprchou/ vanou a odděleným WC. Dále telefon, satelitní televize, rádio, trezor. Rozloha 40 -50 m2. All Inclusive.

FÜRST: ubytování v rodinném suite max. pro 4 osoby. Součástí suitu je minikuchyňka, koupelna se sprchou,vanou a odděleným WC. Dále telefon, satelitní televize, rádio, trezor, minibar. Rozloha 50 m2. All Inclusive.

MUNDE: pohodlný jednolůžkový pokoj s balkonem a vlastní koupelnou s vanou/ sprchou, fénem a WC. Součástí vybavení je telefon, minibar, satelitní televize, radio, trezor. Ubytování max. pro čtyři osoby: 2 dospělí, 2 děti, rozloha 25-30 m2. All Inclusive.

MUNDE: pohodlný dvoulůžkový pokoj s balkonem a vlastní koupelnou s vanou/ sprchou, fénem a WC. Součástí vybavení je telefon, minibar, satelitní televize, radio, trezor. Ubytování max. pro čtyři osoby: 2 dospělí, 2 děti, rozloha 25 m2. All Inclusive.

FELDERN: pohodlný jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou s vanou/ sprchou, fénem a WC. S balkónem. Součástí vybavení je telefon, mini bar, satelitní televize, radio, trezor. Ubytování max. pro čtyři osoby: 2 dospělí, 2 děti, rozloha 20-25 m2. All Inclusive. Tato varianta ubytování je k dispozici i s balkonem.

FELDERN: pohodlný jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou s vanou/ sprchou, fénem a WC. Bez balkónu. Součástí vybavení je telefon, minibar, satelitní televize, radio, trezor. Ubytování max. pro čtyři osoby: 2 dospělí, 2 děti, rozloha 20-25 m2. All Inclusive. Tato varianta ubytování je k dispozici i bez balkónu.

ROSENGARTEN: luxusní dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou s vanou a sprchovým koutem, fénem, WC zvlášť, balkon. Součástí vybavení je telefon, minibar, satelitní televize, radio, trezor, připojení k internetu. Rozloha 45 m2. All Inclusive.

Health and Fitness Suite BERGZAUBER: luxusní prostorný obývací prostor s velkou postelí (100 x 210 cm), s vlastní koupelnou s vanou a sprchovým koutem, se dvěma umyvadly, fénem, WC zvlášť, prostorný balkon. Součástí vybavení je telefon, minibar, 2x satelitní televize za poplatek, radio, trezor, připojení k internetu. Rozloha 50 m2. All Inclusive.

Health and Fitness Suite SONNWIESEN: luxusní prostorný obývací prostor s velkou postelí (100 x 210 cm), s vlastní koupelnou s vanou a sprchovým koutem, se dvěma umyvadly, fénem, WC zvlášť, prostorný balkon. Součástí je rozměrný obývací prostor s kachlovými kamny. Suit je vybaven telefonem, mini barem, 2x satelitní televizí za poplatek, radiem, trezorem. Možnost připojení k internetu. Rozloha 50m2. All Inclusive.

WANNING: ubytování apartmánového typu. Součástí suitu je kombinovaný obývací pokoj s lůžky, 1x dětský pokoj, koupelna s vanou a sprchou, 2 umyvadla, WC a bidet, balkón. Dalším vybavením je šatník, telefon, 2x satelitní televize, rádio, DVD,  psací stůl, trezor, minibar. Rozloha 45 m2. All Inclusive.

Dream suite "HIMMELRICH": luxusní prostorná ložnice s velkou postelí (100 x 210 cm), dětský pokoj, vlastní koupelna s vanou a sprchovým koutem, párou, dvěma umyvadly, fénem, WC a bidet zvlášť, prostorný balkon. Součástí je rozměrný obývací prostor s kachlovými kamny. Suit je vybaven telefonem, psacím stolem, minibarem, satelitní televizí, radiem, trezorem. Možnost připojení k internetu. Rozloha 89 m2. All Inclusive.

 

Luxusní ubytování apartmánového typu:

ROYAL GARDEN SUITE: pro 4 osoby, 220 m2. Prostorná hala s krbem a kuchyní s tyrolskou jídelnou a kamny, panoramatická galerie, wellnes koupelna s kachlovanými obklady, exkluzivní vířivka, místnost s párou a sprchou, multifunkční soukromá místnost s lázeňským vybavením, šatna. Ložnice s tzv. queen´s beds. Suite má na střeše terasu s panoramatickým výhledem, exkluzivní služební servis. All Inclusive.

ROYAL MOUNTAIN SUITE: pro 4 osoby, 220 m2. Prostorná hala s krbem, kuchyní v tyrolském stylu s kamny. Panoramatická galerie, wellnes koupelna s kachlovanými obklady, exkluzivní vířivka, místnost s párou a sprchou, ložnice s otáčivou kruhovou postelí a oddělená šatna.
Suite má na střeše terasu s panoramatickým výhledem, exkluzivní služební servis. All Inclusive.

STARLIGHT / COUNTRY SUITE: pro 4 osoby, 135 m2. Prostorná hala s krbem, kuchyní v tyrolském stylu s kamny. Koupelna s kachlovanými obklady, exkluzivní vířivka, místnost s párou a sprchou, součástí suite je oddělená šatna. Ložnice s tzv. queen´s beds. Suite má vybudovanou lodžiis panoramatickou venkovní tyrolskou saunou, exkluzivní služební servis. All Inclusive.

Doprava

Vlastní

Vlastnosti

 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Masáže Masáže
 • Bazén Bazén
 • All inclusive All inclusive
 • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Schwarz Alpenresort Spa & Golf