Spa Resort Styria **** Štýrsko / Rakousko

4 Golfové cesty
Spa Resort Styria

Informace

Lokalita

Štýrsko, Rakousko

Poloha

Spa Resort Styria leží v blízkosti termálních lázní jižního Štýrska, přibližně 450km od Prahy a 270km od Brna. Přímo vedle hotelu najdeme golfové hřiště a slavné termální prameny „štýrské přírodní wellness".

Popis hotelu

Spa Resort Styria je ideální nejen pro ty, kteří si chtějí odpočinout, ale i pro milovníky golfu, kteří zajisté ocení osmnáctijamkové golfové hřiště, přímo přede dveřmi hotelu.

Stravování

Hotelová restaurace servíruje štýrskou tradiční kuchyni. Snídaně jsou podávány formou bufetu a hosté si budou moci vybrat z bohaté nabídky a nebudou chybět ani čerstvě připravené vaječné pokrmy. Pro menší občerstvení v průběhu dne je v hotelu Spa bistro, spolu s vodním a čajovým barem. Večeře o pěti chodech se skládají z čerstvého salátového bufetu, aperitivu, polévky (výběr ze 2), hlavního jídla (výběr ze 3) a nakonec se podává dezert, sýrový či ovocný talíř.

Ubytování

Součástí hotelu je 2.300 m² Acquapura SPA wellness a vodní svět s termální vodou a "štýrským přírodním wellness", golfové hřiště hned vedle hotelu a fitness centrum. V hotelu je k dispozici krytý i venkovní bazén, solárium, obchod s dárky a suvenýry, praní a žehlení oděvů a čištění bot. Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). V celém areálu hotelu je k dispozici internet.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Bad Waltersdorf

Bad Waltersdorf

  • Počet jamek: 18

Nové 18ti jamkové hřiště nacházející se pouhých 100 m od hotelu.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Spa Resort Styria