Hotel Schloss Pichlarn ***** Štýrsko / Rakousko

5 Golfové cesty
Hotel Schloss Pichlarn

Informace

Lokalita

Štýrsko, Rakousko

Poloha

Doprava vlastní.

Popis hotelu

Poloha: luxusní zámecký hotel Schloss Pichlarn se nachází v přírodním prostředí v rakouské spolkové zemi Štýrsko, přímo pod horou Grimming. Tento osamocený vápencový masiv se tyčí do výšky 2351 metrů a je výraznou dominantou celého okolí. Hotel je vzdálen od Salzburgu 125 km, od Brna 400 km a z Prahy je to 380 km.

Vybavení a služby: hotelové Grand SPA nabízí hostům dokonalý relax a velký výběr různých procedur. Součástí je sauna, parní lázeň, infračervená kabina, vodní postele umístěné pod skleněnou pyramidou s výhledem na oblohu, venkovní a krytý bazén jsou navzájem propojeny, dvě vířivky uvnitř a jedna venku, venkovní i krytý tenisový kurt, rozsáhlé fitness s kvalifikovanými trenéry (otvírací doba 7:00 - 20:00).  Z procedur lze uvést různé typy masáží (například s teplým avokádovým olejem), různé typy relaxačních koupelí (například koupel s okvětními lístky), manikúra, pedikúra, depilace, kadeřnictví. Součástí hotelu je také zdravotnické zařízení nabízející tradiční indickou medicínu, která přináší výsledky již více než 3000 let.

Popis: historie zámku sahá až do jedenáctého století, kdy byl v roce 1009 založen. Samozřejmě v tomto období nevypadal tak jako dnes. Dnešní tváři zámku předcházelo velké množství přestaveb, například v roce 1555 byly přistavěny chararakterictické věže. Hotelem se tento zámek stal v roce 1972. V průběhu 70. let bylo u hotelu postaveno také vlastní osmáctijamkové hřiště navržené Donaldem Harradinem. Toto golfové hřiště nabízí nejen úžásný zážitek ze hry, ale také krásnou okolní scenérii. Za zmínku stojí také to, že hotel je oblíbený u různých evropských fotbalových týmů a že je často používán jako místo jejich soustředění (lze uvést například Real Madrid, Red Bull Salzburg, Galatasaray Istanbul nebo BV Borussia Dortmund).

Stravování

V ceně ubytování je polopenze. Součástí hotelu je také luxusní restaurace, která nabízí mimojiné také místní speciality “Styrian”.

Ubytování

V hotelu je k dispozici celkem 118 pokojů. Světlé a teplé barvy dominují všem hotelovým pokojům. Pokoje typu Classic a Deluxe nabízí všechen komfort pětihvězdičkového hotelu. Elegantní pokoje typu Grand Deluxe o velikosti až 35m2 najdete v historické části hotelu. Hotelové suite jsou luxusně zařízené a jejich velikost je až 90m2. Ve všech pokojích hosté zažijí klid a absolutní ticho s výhledem na horu Grimming nebo na golfové hřiště.

 

Poznámka

Hosté hotelu mohou také mimo golfu podniknout celou řadu jiných aktivit, které nabízí okolní alpské prostředí. Cyklistika, turistika a lyžování. Asi dvacet minut autem se nachází Dachsteinský ledovec.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Polopenze Polopenze
  • Bazén Bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Golfclub Radstadt Tauerngolf

Golfclub Radstadt Tauerngolf

  • Počet jamek: 18

Hřiště nabízí výjimečné hrací i tréninkové možnosti jak pro začátečníky tak i pro pokročilejší hráče.

Okolní hotely

Hotel Schloss Pichlarn

Alpenpension Sperling

  • ***

Útulný rodinný pension s přívětivými majiteli na okraji městečka Gröbming.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Hotel Schloss Pichlarn