Falkensteiner Hotel & Spa Bad Waltersdorf **** Štýrsko / Rakousko

4 Golfové cesty
Falkensteiner Hotel & Spa Bad Waltersdorf

Informace

Lokalita

Štýrsko, Rakousko

Popis hotelu

Poloha: Falkensteiner Hotel & Spa Bad Waltersdorf leží v blízkosti termálních lázní jižního Štýrska, přibližně 450km od Prahy a 270km od Brna. Přímo vedle hotelu najdeme golfové hřiště a slavné termální prameny „štýrské přírodní wellness".

Vybavení a služby: Součástí hotelu je 2.300 m² Acquapura SPA wellness a vodní svět s termální vodou a "štýrským přírodním wellness", golfové hřiště hned vedle hotelu a fitness centrum. V hotelu je k dispozici krytý i nekrytý bazén, solárium, obchod s dárky a suvenýry, praní a žehlení oděvů a čištění bot. Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). V celém areálu hotelu je k dispozici internet.

Popis: Hotel & Spa Bad Walterdorf je ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout, ale i pro milovníky golfu, kteří zajisté ocení osmnáctijamkové golfové hřiště, přímo přede dveřmi hotelu.

Stravování

Stravování: Hotelová restaurace servíruje štýrskou tradiční kuchyni. Snídaně jsou podávány formou bufetu a hosté si budou moci vybrat z bohaté nabídky a nebudou chybět ani čerstvě připravené vaječné pokrmy. Pro menší občerstvení v průběhu dne je v hotelu Spa bistro, spolu s vodním a čajovým barem. Večeře o pěti chodech se skládají z čerstvého salátového bufetu, aperitivu, polévky (výběr ze 2), hlavního jídla (výběr ze 3) a nakonec se podává dezert, sýrový či ovocný talíř.

Ubytování

Ubytování: Falkensteiner Hotel & Spa Bad Waltersdorf má celkem 128 moderních pokojů a apartmá. Hosté si mohou vybrat z následujících typů ubytování:

Senior Spa (2 dospělí + 2 děti nebo 4 dospělí)

Prostorné apartmá o velikosti 80m2 s krásným výhledem na štýrskou krajinu a přímým přístupem do wellness Acquapura areálu lázní. Největší pohodlí hostům zajistí luxusní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, se saunou a vířivkou. V apartmá je šatna, samostatná ložnice a klimatizace.

Senior Golf Suite (2 dospělí + 2 děti nebo 4 dospělí)

Komfortně zařízené apartmá o velikosti 80m2 s výhledem na golfové hřiště a krásnou přírodu regionu Thermenland má oddělenou ložnici, obývací pokoj, šatnu a velký balkon. Apartmá je vybaveno klimatizací, vanou či sprchou, vířivkou a přímým přístupem do wellness Acquapura lázní.

Junior Suite (2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí)

Apartmá s krásným panoramatickým výhledem na štýrskou krajinu, o velikosti 45m2. Apartmá nabízí oddělený obývací pokoj a ložnici, klimatizaci, sprchový kout a vanu a přímý přístup k wellness Acquapura lázním.

Dvoulůžkový pokoj KOMFORT (2 dospělí + 1 dítě)

Pokoje o velikosti 30m2 mají krásný panoramatický výhled na golfové hřiště a město Bad Waltersdorf. Pokoje jsou klimatizované a mají vanu či sprchu.

Dvoulůžkový pokoj STANDARD (2 dospělí + 1 dítě)

Kvalitní standardní pokoje o velikosti 30m2 s klimatizací a sprchou.

Dále jsou všechny typy pokojů vybaveny pohovkou, minibarem, WC, vysoušečem vlasů, satelitní TV, rádiem, telefonem, trezorem na pokoji, internetem a lodžií.
 

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Grazer Golfclub

Grazer Golfclub

  • Počet jamek: 27

Hřiště se nachází v těsné blízkosti města Graz.

Golf Club Gut Murstätten

Golf Club Gut Murstätten

  • Počet jamek: 27

Nádherné 27 jamkové hřiště se nachází v dobré dostupnosti od města Graz.

Počasí

Předpověď na 5 dní

13.12.2018
0 °C / -3 °C
Zamračeno
14.12.2018
-1 °C / -3 °C
Zamračeno
15.12.2018
0 °C / -8 °C
 Skoro zataženo
16.12.2018
0 °C / -5 °C
 Skoro zataženo
17.12.2018
1 °C / -4 °C
Sněžení

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Falkensteiner Hotel & Spa Bad Waltersdorf