Alpenpension Sperling *** Štýrsko / Rakousko

3 Golfové cesty
Alpenpension Sperling

Informace

Lokalita

Štýrsko, Rakousko

Popis hotelu

Poloha: Sperling je vzdálen přibližně 388 km od Prahy. Brno leží asi 464 km od penzionu. Penzion Sperling leží na vyvýšeném místě na okraji městečka Gröbming.

Vybavení a služby: penzion má bar, internet, solárium, stolní tenis, finskou saunu, parkoviště, zahradu a venkovní bazén.

Popis: útulný rodinný pension s přívětivými majiteli, který leží na okraji městečka Gröbming a který je obklopen krásnou alpskou přírodou. Hostům je v penzionu k dispozici zdarma venkovní bazén, solárium a sauna. Hosté mohou navštívit také krytý bazén ve Schladming, který leží přibližně 17 km od penzionu, nebo 30 km vzdálené lázně v Bad Mittendorfu.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze. Snídaně je ve formě rozšířeného ranního bufetu s velkým výběrem vaječných pokrmů. Od dvanácté hodiny si mohou hosté dát koláče, kávu, čaj a všechny alkoholické a nealkoholické nápoje. K večeři mají hosté na výběr z menu o čtyřech chodech a je k dispozici také salátový bufet. Hosté mají možnost vybrat si jídlo dle vlastní chuti a nemusí se striktně řídit dle menu. Jednou týdně se koná speciální tematická večeře - grilování nebo typická rakouská kuchyně.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 10 pokojů pro 2-4 osoby a 2 rodinných pokojích. Většina pokojů má balkon. Pokoje disponují vlastní koupelnou, telefonem, televizí a radiobudíkem.

Poznámka

  • Celý pension je nekuřácký
  • Na recepci není možné platit kreditními kartami
  • Domácí zvířátka jsou povolena za poplatek 2 € / den

Vlastnosti

  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Polopenze Polopenze

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Alpenpension Sperling