Das kleine Salzburger Nationalparkhotel **** Salzburg / Rakousko

4 Golfové cesty
Das kleine Salzburger Nationalparkhotel

Informace

Lokalita

Salzburg, Rakousko

Poloha

Doprava je individuální.

Popis hotelu

Umístění hotelu: Hotel se nachází v srdci regionu Hohe Tauern na centrální pozici v Uttendorfu, která je ideálním výchozím místem pro řadu letních aktivit. V okolí je možnost koupání u jezera, procházek v místním lesíku, návštěva nejrůznějších kulturních a společenských aktivit. Cyklisty potěší Tauern bicycle route a příznivce golfu nedaleké golfové hřiště. Další možností je jízda na koni, nordická chůze, noční procházky s průvodcem a mnoho dalšího.
Charakter hotelu: Komfortní wellnes hotel s nově zařízenými pokoji je umístěný v centru města a v blízkosti golfového hřiště.

 

Stravování

Polopenze: Snídaně formou bohatých švédských stolů - domácí produkty z místních farem, večeře – výběr z menu. Tématické večeře, 1x týdně galavečeře, fondue. Široký výběr mezinárodních i tradičních jídel. Bohatá nabídka vín a nealkoholických nápojů.

Ubytování

Pokoje: Nově zařízené luxusní hotelové pokoje Stubach (18 m²), Weißsee (20 m²), Uttendorf (24 m²), Liesen (30 m²) a suite Pinzgau (40 m²) a Salzburg (55 m²).
Vybavení pokojů: Pokoje mají koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou/WC, fénem a kosmetickým zrcadlem, pokojovým sejfem, satelitní TV, telefonem a balkonem s překrásným panoramatickým výhledem na pohoří Pinzgau. Suite mají navíc sedací koutek. Možnost připojení na internet (za poplatek).

Výhody

- nově zařízené pokoje

- blízkost golfového hřiště

Vlastnosti

Mapa

Hřiště

Golf Club Zell am See Kaprun

Golf Club Zell am See Kaprun

  • Počet jamek: 36

Největší sportovní areál Alp a člen „Leading Golf Courses Austria“ disponuje dvěma perfektními, rovinatými osmnáctkami s množstvím stromů a ideální slunnou polohou, která zajišťuje hratelnost od května do října.

Okolní hotely

Das kleine Salzburger Nationalparkhotel

Hotel Badhaus

  • ****

První zmínka o luxusním hotelu s dluholetou tradicí pochází z roku 1942.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Das kleine Salzburger Nationalparkhotel