Hotel Sonnalm **** Korutany / Rakousko

4 Golfové cesty
Hotel Sonnalm

Informace

Lokalita

Korutany, Rakousko

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází na slunečné straně městečka Bad Kleinkirchheim a je obklopen nádhernou vysokohorskou přírodou. Centrum města je vzdáleno jen několik minut chůze. Leží přímo u lyžařského střediska a termálních lázní St. Kathrein.

Vybavení: Hotel má vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén, saunu, bylinkovou saunu, parní lázně, vířivku a zahradu pro relaxaci. Hotelová knihovna nabízí více než 3000 titulů v různých jazycích. U hotelu se také nachází 6ti jamkové golfové hřiště s driving rangem. Hotelová kuchyně nabízí gastronomické speciality z celého světa. 300 m od hotelu se nacházejí termální lázně St. Kathrein s bohatou nabídkou terapií a procedur. Okolí hotelu je ideální na procházky, jízdu na kole nebo na nordicwalking.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze.

Ubytování

Nově zrekonstruované pokoje jsou vkusně zařízené a nabízí hostům veškerý komfort čtyřhvězdičkového hotelu. Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích, suites a apartmánech. Pokoje jsou prostorné s vlastním příslušenství s odděleným WC a vlastním balkonem. K dalšímu vybavení patří např. satelitní TV a telefon.

Doprava

 Doprava vlastní.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Hotel Sonnalm