Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia **** Korutany / Rakousko

4 Golfové cesty
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

Informace

Lokalita

Korutany, Rakousko

Poloha

Rekreační resort Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia stojí v centru Tröpolachu, přímo u údolní stanice Millennium Express v přírodní aréně Nassfeld. Překrásná příroda Korutan obklopující hotel vytváří jedinečnou kulisu pro letní zážitky všeho druhu. 18jamkové hřiště Gailtal se nachází zhruba 4,5 km od hotelu.

Popis hotelu

Tento architektonický div postavený z přírodních materiálů je zasazen do pozoruhodné okolní krajiny. Jedná se o samostatný svět, rekreační rezort s téměř neomezenými možnostmi. Na své si zde přijdou požitkáři stejně jako sportovci. Unikátní 4hvězdičkový designový hotel nabízí ubytování ve stylových a moderních pokojích s balkonem a posezením. K zařízení lázní, které se rozprostírají na ploše přes 2400 m², patří vířivka a klasická parní sauna. V nabídce jsou také masáže a kosmetické procedury. Hosté mohou v areálu lázní využívat i sluneční terasu. Hotel je vhodným místem pro konání konferencí a meetingů. 6 seminárních místností je schopno pojmout až 360 osob. Nejmladší návštěvníci mohou navštívit Falky-Land, hernu pro děti.

Stravování

Restaurace hotelu Falkensteiner podává jídla mezinárodní a tradiční rakouské kuchyně. V době večeří je menu rozšířené o středomořské pokrmy. Snídaně je formou bohatého mezinárodního bufetu včetně biokoutku a nápojů. Večeře je také podávána formou bohatého bufetu s variacemi předkrmů, hlavních jídel, polévek, salátů a dezertů či servírované menu s výběrem ze 3 až 4 hlavních jídel s přílohou, servírovaný studený předkrm a polévka, salátový bufet, servírovaný dezert, nápoje za poplatek.

Ubytování

Hotel má ubytovací kapacitu 160 pokojů a suites: 114 dvoulůžkových pokojů, 39 Junior Suites a 7 Senior Suites. Každý pokoj je vybaven klimatizací, koupelnou s WC a sprchovým koutem nebo vanou, fénem na vlasy, balkónem, minibarem, trezorem, telefonem, rádiem, TV se satelitem a připojením na internet.

Vlastnosti

  • Polopenze Polopenze
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Nassfeld Golf

Nassfeld Golf

  • Počet jamek: 18

Nové mistrovské hřiště v Korutanech.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia