Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia **** Korutany / Rakousko

4 Golfové cesty
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

Informace

Lokalita

Korutany, Rakousko

Popis hotelu

Poloha: Rekreační resort Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia stojí v centru Tröpolachu, přímo u údolní stanice Millennium Express v přírodní aréně Nassfeld. Překrásná příroda Korutan obklopující hotel vytváří jedinečnou kulisu pro letní zážitky všeho druhu. 18jamkové hřiště Gailtal se nachází zhruba 4,5 km od hotelu.

Vybavení: Unikátní 4hvězdičkový designový hotel nabízí ubytování ve stylových a moderních pokojích s balkonem a posezením. K zařízení lázní, které se rozprostírají na ploše přes 2400 m², patří vířivka a klasická a parní sauna. V nabídce jsou také masáže a kosmetické procedury. Hosté mohou v areálu lázní využívat i sluneční terasu. Restaurace hotelu Falkensteiner podává jídla mezinárodní a tradiční rakouské kuchyně. V době večeří je menu rozšířené o středomořské pokrmy. Hotel je vhodným místem pro konání konferencí a meetingů. 6 seminárních místností je schopno pojmout až 360 osob. Nejmladší návštěvníci mohou navštívit Falky-Land, hernu pro děti.

Popis: Tento architektonický div postavený z přírodních materiálů je zasazen do pozoruhodné okolní krajiny. Jedná se o samostatný svět, rekreační rezort s téměř neomezenými možnostmi. Na své si zde přijdou požitkáři stejně jako sportovci.

Stravování

Snídaně - formou bohatého mezinárodního bufetu včetně biokoutku a nápojů

Večeře - bohatý bufet s variacemi předkrmů, hlavních jídel, polévek, salátů a dezertů či servírované menu s výběrem ze 3 až 4 hlavních jídel s přílohou, servírovaný studený předkrm a polévka, salátový bufet, servírovaný dezert, nápoje za poplatek

Ubytování

Hotel má ubytovací kapacitu 160 pokojů a suites: 114 dvoulůžkových pokojů, 39 Junior Suites a 7 Senior Suites. Každý pokoj je vybaven klimatizací, koupelnou s WC a sprchovým koutem nebo vanou, fénem na vlasy, balkónem, minibarem, trezorem, telefonem, rádiem, TV se satelitem a připojením na internet.

Vlastnosti

  • Polopenze Polopenze
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Hřiště

Nassfeld Golf

Nassfeld Golf

  • Počet jamek: 18

Nové mistrovské hřiště v Korutanech.

Zájezdy

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia