Falkensteiner Hotel Cristallo **** Korutany / Rakousko

4 Golfové cesty
Falkensteiner Hotel Cristallo

Informace

Lokalita

Korutany, Rakousko

Poloha

Hotel se nachází přímo v lyžařském, resp. turistickém ráji Katschberg ve výšce 1650 m nad mořem. Asi 6 km od hotelu se nachází golfové hřiště Lungau. Letiště v Klagenfurtu je vzdáleno asi 100 km a letiště v Salzburgu asi 110 km od hotelu.

Popis hotelu

Venku krásná příroda, uvnitř vše, co host potřebuje pro perfektní rodinnou dovolenou: wellness a špičková gastronomie pro dospělé, potěšení a mnoho prostoru pro nejmladší členy rodiny. V hotelu je také SPA výhradně pro děti. V hotelu se nachází knihovna. Hotel za poplatek nabízí parkování v podzemním parkovišti. V hotelu se nachází Falky-Land pro děti s prostorami pro hry, dílničky nebo počítačové hry. Dále mohou nejmladší návštěvníci využít dětské hřiště, Falky's SPA pro děti nebo jinou zábavu. Acquapura SPA nabízí vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, různé druhy saunování, vířivku, relaxační místnosti, solária, masáže a další procedůry. Hotel umožňuje během roku různé aktivity jako např. fitness, cyklistika, golf, jízda na koni, rybaření, lyžování nebo snowboarding.

Stravování

Hotelová restaurace umožňuje stravování v příjemných prostorách a nabízí mezinárodní, rakouskou nebo lokální kuchyni. V hotelu je bar s terasou.

Ubytování

Hotel má celkem 128 pokojů a suites: 60 dvoulůžkových pokojů, 5 Junior Suites, 57 rodinných pokojů a 6  mezonetů. Každý pokoj je vybaven klimatizací, koupelnou s WC a sprchovým koutem nebo vanou, fénem na vlasy, balkónem nebo terasou, minibarem,  telefonem, rádiem, TV se satelitem a připojením na internet. V některých pokojích je trezor. Junior Suites mají 2 ložnice, rodinné pokoje a mezonety mají 3 ložnice.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Golfclub Lungau

Golfclub Lungau

  • Počet jamek: 18

Mistrovské hřiště bylo postaveno v nádherném přírodním prostředí.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Falkensteiner Hotel Cristallo