Quinta de Santo António Da Serra *** Madeira & Azores / Portugalsko

3 Golfové cesty
Quinta de Santo António Da Serra

Informace

Lokalita

Madeira & Azores, Portugalsko

Popis hotelu

Poloha: komplex se nachází 670 m nad mořem, v obci Santo da Serra, mezi Santa Cruz, Machico a Funchal. Machico pláž je cca 9 km od komplexu a město Funchal je zhruba 22 km daleko, letiště je vzdálené cca. 8 km.

Vybavení: komplex se nachází v obci Santo da Serra, kde hosté najdou obchody, restaurace, několik místních barů, kostel, pekárnu, lékárnu, kadeřnictví. Je zde také park, známý pro své různé endemické druhy rostlin a vyhlídkové místo, ze kterého hosté mohou vidět Machico údolí, Ponta de São Lourenço a Porto Santo ostrově v jasných dnech. V komplexu jsou hostům k dispozici tenisové kurty, minigolf, jízdárna, nedaleké golfové hřiště a nádherné zahrady.

Popis: Quinta de Santo António Da Serra je krásným příkladem typických venkovských domků, kterých je na Madeiře spousta. Je už několik desetiletí vlastněn slavnou vinařskou rodinou. V dávných dobách sem přijížděli členové této rodiny, aby zde strávili klidné víkendy a prázdniny a totéž teď sdílejí se svými hosty. Bungalovy leží na ploše 20.000 m2 v nádherných zahradách.

 

Stravování

Hosté se mohou stravovat v jedné z pěti okolních restaurací nebo si uvařit jídlo vlastní, protože včechny bungalovy jsou vybaveny kuchyní.

Ubytování

Vilky jsou třech typů. Všechny jsou vybaveny 1,2 nebo 3 koupelnami se srpchou, WC a fénem na vlasy, plně vybavenou kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem s TV se satelitem a krbem. Největší z bungalovů mají také zimní zahradu.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Quinta de Santo António Da Serra

Dom Pedro Baía Club

  • ****

Kompletně zrenovovaný all inclusive hotel se nachází na východním pobřeží ostrova Madeira.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
100 mm
Únor
17 °C
90 mm
Březen
17 °C
75 mm
Duben
17 °C
45 mm
Květen
18 °C
25 mm
Červen
20 °C
10 mm
Červenec
21 °C
0 mm
Srpen
22 °C
5 mm
Září
23 °C
30 mm
Říjen
22 °C
75 mm
Listopad
20 °C
100 mm
Prosinec
19 °C
75 mm

Kontakt

Quinta de Santo António Da Serra