Casa Velha do Palheiro ***** Madeira & Azores / Portugalsko

5 Golfové cesty
Casa Velha do Palheiro

Informace

Lokalita

Madeira & Azores, Portugalsko

Poloha

Casa Velha do Palheiro leží v podhůří u města Funchal, 7 km od centra města, na ostrově Madeira a nachází se zhruba 30 minut jízdy od letiště Santa Cruz.

Popis hotelu

Casa Velha do Palheiro je 5hvězdičkový hotel v panském sídle ve staré botanické zahradě, která je známá a velmi vyhledávaná. Tento resort pochází z roku 1804 a skládá se ze tří budov. Je jedinečný svojí výstavbou, na své návštěvníky dýchá historií a skutečnost, že se nachází ve starém panském sídle, tuto atmosféru pouze podtrhuje. Pro hosty je zde přichystána celá řada aktivit pro volný čas, jako je třeba welness, golf, tenisové kurty a mnoho dalších.
 
Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu v zahradě nebo využít bezplatné wellness centrum v Casa Velha, které zahrnuje vyhřívaný krytý bazén, saunu a parní lázeň. Vysoce kvalifikovaní terapeuti poskytují řadu lázeňských procedur s výrobky značky Pevonia pro celostní relaxaci. Na místě je tenisový kurt, hřiště na badminton a kroket a špičkové golfové hřiště - Palheiro Golf. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště a každodenní bezplatná kyvadlová doprava do centra města.

Stravování

V areálu hotelu hosté naleznou různá stravovací zařízení zahrnující klasickou jídelnu s mezinárodní kuchyní, uvolněnou restauraci Palheiro Golf s panoramatickým výhledem na záliv Funchal, čajovnu v zahradách Palheiro a zdravé občerstvení ve wellness centru.

Ubytování

Všechny pokoje jsou individuálně zařízené elegantním a stylovým nábytkem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, satelitní Tv a mini bar.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Snídaně Snídaně
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Palheiro Golf

Palheiro Golf

  • Počet jamek: 18

Hřiště nacházející se na ostrově Madeira bylo založeno v roce 1993.

Okolní hotely

Casa Velha do Palheiro

Enotel Lido Madeira

  • *****

Hotel ležící na krásné promenádě lemované palmami a květinami.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
100 mm
Únor
17 °C
90 mm
Březen
17 °C
75 mm
Duben
17 °C
45 mm
Květen
18 °C
25 mm
Červen
20 °C
10 mm
Červenec
21 °C
0 mm
Srpen
22 °C
5 mm
Září
23 °C
30 mm
Říjen
22 °C
75 mm
Listopad
20 °C
100 mm
Prosinec
19 °C
75 mm

Kontakt

Casa Velha do Palheiro