Caloura hotel **** Madeira & Azores / Portugalsko

4 Golfové cesty
Caloura hotel

Informace

Lokalita

Madeira & Azores, Portugalsko

Poloha

Resort Caloura se nachází 22 km od hlavního města Ponta Delgata. Hotel je umístěn na jižním pobřeží ostrova Sao Miguel a je z něj umožněn přístup přímo na písčitou pláž, která se nachází 300 m od hotelu.

Popis hotelu

Hotel je v mikro-klimatickém pásmu a nabízí mimořádné podmínky k nezapomenutelnému zážitku. Útulné pokoje poskytují nádherný výhled na oceán. Okolní pláže jsou ideální ke šnorchlování a potápění. Je zde potápěčské centrum s potápěčskou školou. Pobyt v resortu je vhodný především pro hosty vyhledávající klidnou dovolenou a pro milovníky vodních sportů. Hotel je ideální pro pořádání konferencí, seminářů a pracovních setkání. Hostům je k dispozici 24 hodinová služba v recepci, parkoviště, bar, restaurace, bazén s lehátky a slunečníky, tělocvična a tenisový kurt. Pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Součástí resortu je prostorná barokní restaurace s nádherným výhledem na záliv. Nabízí pokrmy připravené k uspokojení nevybranějších chuťových buněk.

V nejvyšším místě hotelu je umístěn bar Jubilee, kde si hosté mohou vychutnat klidné večery s hudbou a koktejly připravené barmany.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, kabelovou televizí, rádiem. Nechybí také vysoušeč vlasů, minibar, soukromý balkon a wi-fi připojení. Pokoje jsou přístupné pro invalidní vozíky.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
100 mm
Únor
17 °C
90 mm
Březen
17 °C
75 mm
Duben
17 °C
45 mm
Květen
18 °C
25 mm
Červen
20 °C
10 mm
Červenec
21 °C
0 mm
Srpen
22 °C
5 mm
Září
23 °C
30 mm
Říjen
22 °C
75 mm
Listopad
20 °C
100 mm
Prosinec
19 °C
75 mm

Kontakt

Caloura hotel