Hotel Inglaterra **** Lisabon / Portugalsko

4 Golfové cesty
Hotel Inglaterra

Informace

Lokalita

Lisabon, Portugalsko

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v centru Estorily, přibližně 20 km od Lisabonu, 5 km od města Cascais a 15 km od známého městečka Sintra s celosvětovým významem kulturního rázu. Pouhých několik minut chůze od hotelu se nachází Casino Estoril, velké kongresové centrum Centro de Congresso do Estoril, termální lázně a centrum jógy Áshrama Estoril.
V okolí hotelu se nachází tradiční portugalské hotýlky, luxusní restaurace a bary. Na pláži Tamariz se nachází přístav s promenádou mezi S. João do Estoril a Cascais. V blízkosti hotelu se nachází galerie Galeria dos CTT Estoril a muzeum věnované králům a dalším významným osobnostem, jež hráli významnou roli v historii Portugalska a samotné Estorily.
Ideálními místy k výletům je nedaleký Lisabon, Sintra, Cascais a Národní park Sintra-Cascais. V okolí hotelu je mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití.


Vybavení a služby:
součástí hotelového zázemí je fitness centrum, wellness a beauty studio. U hotelu je vybudovaný bazén, jež je umístěn v zahradách hotelu a hosté mají k dispozici hotelové ručníky. U bazénu se nachází bar, kde se lze občerstvit jídlem a rozmanitými druhy nápojů.
Součástí hotelového areálu je hřiště pro děti v krásné hotelové zahradě. V hotelu je možnost využít speciální služby a zázemí: nachází se zde čtyři sály s klimatizací s maximální kapacitou 150 osob a business centrum. K dispozici je také audiovizuální technické zázemí. V hotelu se nachází prostorná hala, která slouží k odpočinku a relaxaci - je zde knihovna, obří obrazovka a možnost zapůjčení her.

Popis: hotel je vybudován v duchu historizujícího stylu a místní stavební tradice na základě uměleckého stylu “belle époque“, který byl na vzestupu v 1. polovině 20. století. Stylovost hotelu se projevuje ve všech formách, od stavební dispozice až po detaily. Celkovou rekonstrukcí prošel v roce 2006 a hosty okouzluje originálními prvky. Hotel patří mezi jeden z nejlepších hotelů v Estorile.

Hráči golfu mohou využít služeb golfových hřišt Golf Estoril a Sintra. Tato hřiště patří mezi nejlepší v Portugalsku, která navrhovali jedni z nejznámějších architektů a řadí se mezi 100 celosvětově nejvyhlášenějších hřišť. Od hotelu jsou vzdálena necelou půlhodinu jízdy.

Stravování

Součástí hotelu je panoramatická restaurace Estoril, kde hosté mohou ochutnat tradiční portugalské speciality v elegantních prostorách interiéru, s kapacitou 90 osob. Prostředí je vhodné pro pořádání společenských událostí. V hotelu se nachází bar s krbem a terasou, jehož zázemí má jedinečnou atmosféru.

Ubytování

Pokoje poskytují nádherný výhlede do zahrady nebo na moře. Každý pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, připojením wifi, kabelovou televizí, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou s fénem na vlasy.

Vlastnosti

 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Snídaně Snídaně
 • Wellness Wellness
 • Masáže Masáže
 • Bazén Bazén
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Polopenze Polopenze

Mapa

Hřiště

Estoril Golf Club

Estoril Golf Club

 • Počet jamek: 27

Estoril Golf Club patří mezi nejznámější a nejstarší hřiště v Portugalsku.

Okolní hotely

Hotel Inglaterra

Palacio Estoril Hotel

 • *****

Hotel postaven ve třicátých letech minulého století, patří mezi nejlepší v Evropě.

Hotel Inglaterra

Vila Bicuda Resort

 • ****

Hotelový komplex se nachází na portugalském pobřeží poblíž Lisabonu.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
34 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Hotel Inglaterra