CampoReal ***** Lisabon / Portugalsko

5 Golfové cesty
CampoReal

Informace

Lokalita

Lisabon, Portugalsko

Poloha

Vlastní.

Popis hotelu

Poloha: hotel CampoReal nabízí hostům široký záběr aktivit a vyžití i díky své poloze. Resort je umístěn 3 km od města Turcifal, kde se nachází pošta, banka, bankomat, lékárna, restaurace, super market, pekárna, květinářství. Hotelový komplex je pouhé půlhodiny jízdy do Lisabonu, kde je mezinárodní letiště.
Vybavení a služby: hotel nabízí hostům 24 hodinový servis s pokojovou službou, ale také pozdní snídaně nebo noční občerstvení, sportovní nadšenci mohou využít celodenně přístupné fitness. V hotelu je vnitřní bazén, jsou u něj umístěny tenisové kurty, stáje s koňmi a jízdárna. V hotelu jsou hostům k dispozici 3 restaurace a 2 bary.
Hotel nabízí také lázeňsko služby, hosté mohou využít saunu s výhledem, ice bath, turecké lázně Hammam, karibskou sprchu, různé druhy masáží.
Přímo u hotelu je vybudováno golfové hřiště CampoReal Golf, poblíž lze navštvívit golfová hřiště: Golden Eagle Golf, Praia Del Rey Golf a Penha Longa Golf Club. Golfové hřiště CampoReal Golf Course bylo otevřeno v roce 2005. Rozkládá se na Silver Coast, bylo navrženo Donaldem Steelem, má 18 jamek, rozlohu 6009 m2. V roce 2010 a 2011 hostilo PGA Ladies European Tour.
Popis:  V okolí hotelu je mnoho zajímavých míst, jako Lagoa de Óbidos (jezero se slanou vodou), které je vhodné k podnikání široké škály vodních aktivit, dále je zde Sera de Montejuno - horský park, kde jsou horolezecké a turistické stezky. Zajímavým místem, kam vyrazit, je zajisté i Linkas de Torres, kde je zachováno fortifikační opevnění, které vybudoval Duke of Wellington proti Napoleonově invazi. Buddha Eden okouzlí orientálním uměním, kde je přes 700 terakotových ručně malovaných, asi 2200 let starých vojáků.

Stravování

Možnost stravování ve 3 hotelových restauracích.

Ubytování

Hotel Camporeal nabízí ubytování ve 151 elegantních pokojích a 116 apartmánech a residencích. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a ubytování v suitech s dvěma ložnicemi. Pokoje i aparmány mají soukromé balkony s výhledem do přírody a na golfové hřiště. Hosté mají na pokojích k dispozici klimatizaci, vysokorychlostní připojení WI-FI, LCD TV, telefon, trezor, minibar fén na vlasy, oddělenou sprchu a vestavěnou vanu, kloset.

Typy ubytování v pokojích:
Twin Bedroom: 2x postel twin, možnost přistýlky, oddělený obývací prostor, 27 m2.
Kingsize Bedroom: prostorný soukromý balkon, stůl, křesla, oddělený obývací prostor, 27 m2.
Corner Suite
Duplex Suite: 70 m2, dole obytné prostory, ve 2. patře prostory ke spánku.
Suite Royal: tento typ suitu je umístěn v nejvyšším patře hotelu, součástí jsou 2 soukromé balkony. Je zde úžasný, prostorný obývák s krbem, pohodlnými pohovkami, stůl pro 6, plně vybavená kuchyň, 2x lůžka king´s size, LCD, lázeň, 2x ložnice, rozloha 145 m2.

Apartmány a residence: vlastní stravování. možnost ubytování v 1 a 2 ložnicových residencích apartmánového typu, 3. a 4. ložnicové jsou typu townhouse, k nim patří vlastní bazén. 4. ložnicový apartmán má narozdíl od ostatních k dispozici místo kuchyńky kuchyň.

Poznámka

Jsou povoleni domácí mazlíčci, max. 2. Poplatek 8 za 1 zvíře / 1 den.

Vlastnosti

 • Polopenze Polopenze
 • All inclusive All inclusive
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Snídaně Snídaně
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Bazén Bazén
 • Masáže Masáže
 • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Praia Del Rey Golf & Beach Resort

Praia Del Rey Golf & Beach Resort

 • Počet jamek: 18

Jedno z nejkrásnějších evropských hřišt se nachází 45 kilometrů od Lisabonu, v těsné blízkosti středověkého města Obidos.

Campo Real

Campo Real

 • Počet jamek: 18

Krásná osmnáctka v kopcovitém terénu

Golden Eagle Golf Resort

Golden Eagle Golf Resort

 • Počet jamek: 18

Hřiště Golden Eagle Golf Resort bylo jako součást regionu Lisabon oceněno IAGTO jako nejlepší golfová destinace na světě v roce 2006.

Penha Longa Golf

Penha Longa Golf

 • Počet jamek: 27

Hřiště Penha Longa Golf se řadí mezi 30 nejlepších v Evropě.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
34 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

CampoReal