Epic Sana Algarve ***** Algarve / Portugalsko

5 Golfové cesty
Epic Sana Algarve

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Popis hotelu

Poloha: hotel leží v jižním Portugalsku, přímo na pobřeží Atlantického oceánu, cesta z Lisabonu trvá cca 2,5 hodiny, ze Sevilly cca 2,25 hodiny.
Vybavení: hotel nabízí tři typy ubytování, hotelové pokoje a prostorné apartmány. Hosté mohou využít Sayanna Wellness (SPA & Fitness), čtyři venkovní bazény (dva dětské) a jeden vnitřní, dětský klub, centrum pro děti, víceúčelové sportovní hřiště, tři restaurace (jedna sezónní), dva bary a snack bar u bazénů.
Popis: Hotel nabízí 162 hotelových pokojů a 70 prostorných apartmánů s moderním designem a vybavením. Hotel byl otevřen 14. března 2013, má 8 hektarů borovicových zahrad a poskytuje výborné služby. Dekorace pokojů je inspirována zelenými stromy, které obklopují celý resort. Všechny pokoje jsou velmi prostorné, mají vlastní terasu a obývací pokoj.

Stravování

Hosté mohou využít jedné ze tří restaurací a nebo dva bary.
Abyad Restaurant- hlavní restaurace s uvolněnou a domácí atmosférou. Restaurace má venkovní terasu s pergolou, kde si můžete vychutnat vaše jídlo během slunečných dnů.
Al Quima- gurmánská restaurace nabízející úžasné výhledy na resort z prostorné terasy a vynikající kuchyni. Pro svůj diskrétní servis je restaurace ideální volbou pro výjimečné příležitosti.
Open Deck- nachází se u bazénů, v samém srdci resortu. Open deck nabízí jednoduché a moderní vybavení. Tato restaurace nabízí uvolněnou atmosféru a je ideálním místem pro rodinný oběd.
By Epic Bar- Bar se nachází v hlavní budově a je výborným místem pro odpočinek. Bar nabízí výběr čajů, klasické cocktaily, sandwiche a výborné ovocné šťávy.
Bluum Bar- trendy Bluum Bar nabízí extravagantní cocktaily a živou hudbu. Bluum Bar je ideálním místem pro strávení celého večera.
 

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 162 hotelových pokojů nebo v jednom ze 70 apartmánů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, minibarem, trezorem a bezdrátovým internetem.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Baby- friendly Baby- friendly

Mapa

Hřiště

Oceanico Golf

Oceanico Golf

  • Počet jamek: 135

Největší evropský golfový resort, který se skládá z 8 hřišť.

Okolní hotely

Epic Sana Algarve

Grand Hotel Santa Eulália

  • *****

Pětihvězdičkový hotel se nachází v klidné části turisticky vyhledávané oblasti Algarve.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Epic Sana Algarve