Cascade Wellness & Lifestyle Resort ***** Algarve / Portugalsko

5 Golfové cesty
Cascade Wellness & Lifestyle Resort

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Popis hotelu

Poloha: Resort se nachází v turisticky velmi oblíbeném regionu kousek od města Lagos. V jeho sousedství leží pláže Ponta da Piedade a Porto de Mós. Nejbližší mezinárodní je vzdáleno zhruba 100 km ve městě Faro.

Vybavení: Hlavním plusem tohoto resortu je vlastní sportovní akademie, která poskytuje své profesionální služby golfovým, tenisovým a dokonce i fotbalovým hráčům. Na příznivce golfu zde čekají speciálně vyškolení a profesionální trenéři. Kromě tréninkových ploch akademie disponuje také servisem golfových holí a analýzou golfového švihu. Pro následnou revitalizaci je připraveno SPA poskytující široký výběr léčebných procedůr ušitých na míru každého hosta. V resortu se nalézají venkovní bazény, na které volně navazují rozsáhlé zahrady.

Popis: Cascade Resort je posazený na útesech nad zálivem Canavial, což jeho hostům umožňuje úchvatné pohledy na město Lagos a Atlantský oceán. Budovy v celém resortu jsou vybudovány v maurském stylu a kromě samotného pětihvězdičkového hotelu zde stojí i luxusní vily, 8 obytných budov a 58 apartmánů. 

 

Stravování

Rozmanitý výběr restaurací umožňuje ty nejvyšší standardy stolování, takže i ty nejnáročnější chuťové buňky si přijdou na své. Stravovat se zde dá formou bufetu nebo v luxusní restauraci. Na večer se pak otvírá vinný sklep s těmi nejlepšími portugalskými víny. Uvnitř hotelu je i lobby bar s příjemnou atmosférou. 

Ubytování

K dispozici je 86 prostorných pokojů laděných do teplých tónů. Interiér zdobí nábytek, ve kterém se snoubí prvky z africké a evropské kultury. Přepychové koupelny jsou doplněny vanou, sprchovým koutem a vytápěnou podlahou. Presidental Suite a Deluxe Suite má i vlastní jacuzzi se soukromou verandou na střeše hotelu. Všechny apartmány a pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, bezdrátovým připojením k internetu, telefonem, mini barem, trezorem a vlastní klimatizací. Ubytování nenabízí jen hotel, ale i luxusní vily a apartmány v resortu. 

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Boavista Golf

Boavista Golf

  • Počet jamek: 18

Toto osmnáctijamkové mistrovské hřiště bylo navrženo Howardem Swanem, bývalým prezidentem klubu architektů golfových hřišť.

Zájezdy

Okolní hotely

Cascade Wellness & Lifestyle Resort

Tivoli Lagos

  • ****

Moderní a dobře vybavený 4* hotel uprostřed Lagosu.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Cascade Wellness & Lifestyle Resort