Anantara Vilamoura ***** Algarve / Portugalsko

5 Golfové cesty
Anantara Vilamoura

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Poloha

Vilamoura je místo na portugalském pobřeží, kde se nachází luxusní 5* hotel Anantara Vilamoura, který je součástí hotelového řetězce Anantara Hotels & Resorts. Hotel je vzdálený zhruba 25 km od mezinárodního letiště ve městě Faro. Oblast Algarve, kde se hotel nachází, je na nejjižnějším cípu pobřeží Portugalska a patří mezi nejvyhledávanější turistické oblasti této země.
Pláž je od hotelu vzdálena 7 minut, 15 minut od hotelu se nachází Aqua Park. Nedaleko je tenisové centrum se 12 kurty, možnost zahrát si bowling, zajezdit si na koni. V oblasti se nachází velké množství klubů, barů, restaurací a obchodů.

Popis hotelu

Hotel je určen pro náročnou klientelu, která má vysoké nároky na vybavení a služby, ale také požadavky na možnosti, jak aktivně trávit volný čas. Hotel zajišťuje vynikající servis golfovým hráčům. V jeho těsném okolí se nachází tři golfová hřiště: Victoria Golf, Millennium a Laguna. Golfové 18 jamkové hřiště Victoria Golf navrhl legendární golfista Arnold Palmer a toto hřiště patří k jednomu z nejlepších v Evropě. K dispozici jsou pokoje s přímým přístupem na hřiště Victoria Golf. V hotelu je možnost uschovat golfové vozíky, je zde obchod s golfovými potřebami. Dále jsou zde uzamykatelné skříňky a šatna pro golfové hráče. Hotel garantuje hráčům tee time na několika hřištích v oblasti Algarve.

Stravování

V hotelových restauracích působí dva vynikající šéfkuchaři Bruno Rocha a Bruno Viegas.

V hotelu se nachází restaurace Emo Gourmet, která je umístěna v nejvyšším patře hotelu. Interiér je proveden v minimalistickém stylu. Kuchyně nabízí orientální a exotické chutě portugalské kuchyně. Součástí je také vinotéka s velkým výběrem vín, s jejichž výběrem Vám ochotně pomohou someliéři.

Mezinárodní kuchyni lze ochutnat v restauraci Sensorial. Z této restaurace je přímý vstup do bazénu.

Naproti bazénu a golfovému hřišti se nachází Popbar, který je skvělým místem, kde se lze osvěžit rozmanitými chutěmi koktejlů.

Bartini bar je moderním prostorem umístěným ve vstupní hale. Poskytuje nádherné výhledy na zátoku s městem Lagos a golfové hřiště.

U hlavního bazénu se lze občerstvit lehkou zdravou stravou v podobě grilovaných jídel, čerstvých salátů a různých delikates.

Ubytování

Hotel má kapacitu pro 950 osob, 280 pokojů: 1x prezidentské apartmá, 2x luxusní apartmá Executive, 14x apartmá Junior, 137x dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, 126 dvoulůžkových pokojů.. Hotelové pokoje poskytují panoramatické výhledy na krásné golfové hřiště, které hotel obklopuje. Apartmány jsou vybaveny nábytkem a doplňky od firmy Hermés. Součástí výbavy apartmánů je navíc CD/DVD přehrávač. Hosté ubytovaní v apartmánech mají k dispozici exkluzivní hotelové služby majordomů - nadstandartní tzv. butler servis.

Vlastnosti

 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Bazén Bazén
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Snídaně Snídaně
 • Wellness Wellness
 • Masáže Masáže
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Anantara Vilamoura

Best Western Hotel Maritur

 • ****

Hotel Maritur na pobřeží Algarve na JZ Portugalska je deálním místem na odpočinek a dokonalou dovolenou na

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Anantara Vilamoura