Anantara Vilamoura ***** Algarve / Portugalsko

5 Golfové cesty
Anantara Vilamoura

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Popis hotelu

Poloha: Vilamoura je místo na portugalském pobřeží, kde se nachází luxusní 5* hotel Anantara Vilamoura, který je součástí hotelového řetězce Anantara Hotels & Resorts. Hotel je vzdálený zhruba 25 km od mezinárodního letiště ve městě Faro. Oblast Algarve, kde se hotel nachází, je na nejjižnějším cípu pobřeží Portugalska a patří mezi nejvyhledávanější turistické oblasti této země.
Pláž je od hotelu vzdálena 7 minut, 15 minut od hotelu se nachází Aqua Park. Nedaleko je tenisové centrum se 12 kurty, možnost zahrát si bowling, zajezdit si na koni. V oblasti se nachází velké množství klubů, barů, restaurací a obchodů.

Vybavení a služby: v hotelu jsou k dispozici dva venkovní bazény pro dospělé, 1 venkovní bazén pro děti, 1 vnitřní vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami (pro starší 16 let). V lázních Elements, které jsou umístěny v nejvyšším patře hotelu, mohou hosté vyzkoušet asijské lázeňské služby. Lázně mají rozlohu přes 1200 m2 a 7 speciálně vybavených pokojů, 1 vnitřní vyhřívaný bazén, verandu s panoramatickým výhledem na moře, dále je hostům k dispozici sauna, vířivka, hydromasážní a relaxační zóna. Hosté mohou také využít služeb thajských masérů. V hotelu je fitness centrum, podzemní garáže se 178 parkovacími místy s možností využít parkovací službu, bussines centrum, půjčovna aut, obchod s designovými předměty, umělecká galerie a starožitnictví, 9 obchodů mezinárodních značek, obchod s tábákovými výrobky a dárkovým zbožím. Hotel nabízí službu hlídání dětí, v jeho prostorách je vybudována místnost pro děti se hrami a lze využít také speciálních programů pro dětské hosty.

Popis: hotel je určen pro náročnou klientelu, která má vysoké nároky na vybavení a služby, ale také požadavky na možnosti, jak aktivně trávit volný čas.

Hotel zajišťuje vynikající servis golfovým hráčům. V jeho těsném okolí se nachází tři golfová hřiště: Victoria Golf, Millennium a Laguna. Golfové 18 jamkové hřiště Victoria Golf navrhl legendární golfista Arnold Palmer a toto hřiště patří k jednomu z nejlepších v Evropě.K dispozici jsou pokoje s přímým přístupem na hřiště Victoria Golf. V hotelu je možnost uschovat golfové vozíky, je zde obchod s golfovými potřebami. Dále jsou zde uzamykatelné skříňky a šatna pro golfové hráče. Hotel garantuje hráčům tee time na několika hřištích v oblasti Algarve.

Stravování

V hotelových restauracích působí dva vynikající šéfkuchaři Bruno Rocha a Bruno Viegas.

V hotelu se nachází restaurace Emo Gourmet, která je umístěna v nejvyšším patře hotelu. Interiér je proveden v minimalistickém stylu. Kuchyně nabízí orientální a exotické chutě portugalské kuchyně. Součástí je také vinotéka s velkým výběrem vín, s jejichž výběrem Vám ochotně pomohou someliéři.

Mezinárodní kuchyni lze ochutnat v restauraci Sensorial. Z této restaurace je přímý vstup do bazénu.

Naproti bazénu a golfovému hřišti se nachází Popbar, který je skvělým místem, kde se lze osvěžit rozmanitými chutěmi koktejlů.

Bartini bar je moderním prostorem umístěným ve vstupní hale. Poskytuje nádherné výhledy na zátoku s městem Lagos a golfové hřiště.

U hlavního bazénu se lze občerstvit lehkou zdravou stravou v podobě grilovaných jídel, čerstvých salátů a různých delikates.

Ubytování

Hotel má kapacitu pro 950 osob, 280 pokojů: 1x prezidentské apartmá, 2x luxusní apartmá Executive, 14x apartmá Junior, 137x dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, 126 dvoulůžkových pokojů.

Na pokoji je k dispozici telefon, soukromý balkon, postele s pohodlnými polštářky, trezor, bezdrátové připojení k internetu, LCD TV s videem, rádio, kávovar, exkluzivní soukromý bar, individuální klimatizace, možnost výběru polštáře, vlněné župany, žehlicí prkno a žehlička. V koupelně je k dispozici vana a sprchový kout, zrcadlo se zabudovanou televizí, fén.

Hotelové pokoje poskytují panoramatické výhledy na krásné golfové hřiště, které hotel obklopuje.

Apartmány jsou vybaveny nábytkem a doplňky od firmy Hermés. Součástí výbavy apartmánů je navíc CD/DVD přehrávač.

Hosté ubytovaní v apartmánech mají k dispozici exkluzivní hotelové služby majordomů - nadstandartní servis sluhů (tzv. butler servis).

Vlastnosti

 • Bazén Bazén
 • Wellness Wellness
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Masáže Masáže
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Snídaně Snídaně
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Zájezdy

Anantara Vilamoura Resort

Anantara Vilamoura Resort *****

 • Počet fee: 5
 • Počet nocí: 7
 • Cena již od: 1 154 EUR (30 350 Kč)

Sedm nocí v krásném 5* resortu, který patří do sítě hotelů Anantara.

Okolní hotely

Anantara Vilamoura

Best Western Hotel Maritur

 • ****

Hotel Maritur na pobřeží Algarve na JZ Portugalska je deálním místem na odpočinek a dokonalou dovolenou na

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Anantara Vilamoura