Amendoeira Golf Resort **** Algarve / Portugalsko

4 Golfové cesty
Amendoeira Golf Resort

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Poloha

Tento golfový resort se nachází 35 minut jízdy od letiště ve Faru a přibližně 4 km od pláže Armção de Pera. Historická část města Silves je vzdálena 12 km.

Popis hotelu

Resort svojí polohou je vhodný především pro ty, co se chtějí při svém pobytu intenzivně věnovat golfu. Vzhledem k odlehlejší poloze je k nejbližším restauracím, barům a plážím nutnost půjčení auta nebo zajištění transferů.Golfisté ocení především dostupnost dvou špičkových hřišť, a to Oceanico O´Connor Jnr. a Oceanico Faldo, které jsou umístěna přímo u resortu Amendoeira. Další sportovní aktivity nabízí Sports Club, kde mohou hosté využít plně vybavenou posilovnu, tenisové kurty nebo km dlouho stezku na běhání. Osvěžení poskytnou dva venkovní bazény. K resortu také patří Golf Academy & Fitting Suite, poskytující skvělé zázemí pro zlepšení golfových dovedností.

Stravování

V apartmánech a vilkách se hosté stravují samostatně. V klubovně je každý den možná snídaně či hlavní jídlo z výběru portugalské a mezinárodní kuchyně.

Ubytování

Hosté mají na výběr mezi několika druhy apartmánů, anebo vilek s bazény. Resort disponuje apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi, jednou nebo dvěma koupelnami, plně vybavenou kuchyní a prostorným obývacím pokojem. Všechny disponují balkónem nebo terasou. Kuchyně jsou vybaveny mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Amendoeira Golf Resort