Amendoeira Golf Resort **** Algarve / Portugalsko

4 Golfové cesty
Amendoeira Golf Resort

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Popis hotelu

Poloha: tento golfový resort se nachází 35 minut jízdy od letiště ve Faru a přibližně 4 km od pláže Armção de Pera. Historická část města Silves je vzdálena 12 km.

Vybavení: golfisté ocení především dostupnost dvou špičkových hřišť, a to Oceanico O´Connor Jnr. a Oceanico Faldo, které jsou umístěna přímo u resortu Amendoeira. Další sportovní aktivity nabízí Sports Club, kde mohou hosté využít plně vybavenou posilovnu, tenisové kurty nebo km dlouho stezku na běhání. Osvěžení poskytnou dva venkovní bazény. K resortu také patří Golf Academy & Fitting Suite, poskytující skvělé zázemí pro zlepšení golfových dovedností.

Popis: resort svojí polohou je vhodný především pro ty, co se chtějí při svém pobytu intenzivně věnovat golfu. Vzhledem k odlehlejší poloze je k nejbližším restauracím, barům a plážím nutnost půjčení auta nebo zajištění transferů.
 

Stravování

V apartmánech a vilkách se hosté stravují samostatně. V klubovně je každý den možná snídaně či hlavní jídlo z výběru portugalské a mezinárodní kuchyně.

Ubytování

Hosté mají na výběr mezi několika druhy apartmánů, anebo vilek s bazény. Resort disponuje apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi, jednou nebo dvěma koupelnami, plně vybavenou kuchyní a prostorným obývacím pokojem. Všechny disponují balkónem nebo terasou. Kuchyně jsou vybaveny mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Zájezdy

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Amendoeira Golf Resort