Fairmont Mayakoba ***** Sinaloa / Mexiko

5 Golfové cesty
Fairmont Mayakoba

Informace

Lokalita

Sinaloa, Mexiko

Poloha

Luxusní resort je situovaný 40 mil jižně od Cancunu, blízko města Playa Del Carmen ve 240 akrů velkém tropickém lese, který je prolínaný křišťálově čistými vodními plochami. Od mezinárodního letiště Cancún je resort vzdálený asi 50 minut.

Popis hotelu

Tento luxusní rezort na Mayské riviéře je držitelem ocenění AAA Five Diamond Award, je obklopený bujným tropickým lesem a nabízí nádherný výhled na moře. Tvoří ho řada nízkopodlažních budov propojených vodními plochami.

Hosté se můžou věnovat vodním sportům a nebo si odpočinout si ve Willow Stream Spa. Faimont Mayakoba je rájem pro děti, díky bohatým kulturním a vzdělávacím programem v Discovery Club & Adventure Camp. Rezort Mayakoba se nachází vedle 18 jamkového golfového hřiště El Camaleón, které navrhl Greg Norman a je uznané společností Audubon Society. Je vhodný pro všechny stupně pokročilosti. Resort nabízí 5 venkovních bazénů a soukromý přístup na pláž Playa del Carmen.

Stravování

Součástí resortu je několik restaurací, barů a kaváren. V restauracích si na své příjdou milovníci Mexické, ale i Latinsko - Asijské kuchyně. Jednou z nich je Las Brisas Restaurant & Lounge Bar, která potěší nejen svým výhledem na oceán, ale i a la carte snídaněmi, lehkými obědy a  svými vyhlášenými večeřemi z mořských plodů.

Ubytování

Fairmont Mayakoba má 401 pokojů (včetně 34 suites), které se nacházejí v tropickém lese obklopeném klidnými vodami lagun. Některé suites se táhnou na nedotčenou bílou pláž.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
28 mm
Únor
20 °C
4 mm
Březen
20 °C
2 mm
Duben
22 °C
3 mm
Květen
25 °C
2 mm
Červen
28 °C
26 mm
Červenec
29 °C
212 mm
Srpen
29 °C
216 mm
Září
28 °C
217 mm
Říjen
24 °C
93 mm
Listopad
21 °C
25 mm
Prosinec
24 °C
853 mm

Kontakt

Fairmont Mayakoba