Le Prince Maurice Hotel ***** Mauricius / Mauricius

5 Golfové cesty
Le Prince Maurice Hotel

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Popis hotelu

Poloha: tento luxusní hotel na severovýchodě ostrova je zasazen do nádherné tropické zahrady s bílou pláží a křišťálově modrou lagunou a poskytuje tak maximální soukromí svým hostům. Vzdálenost od letiště je 45km a 35km od hl. města Port-Luis.

Vybavení: konferenční místnost, knihovna, půjčovna aut, dětský mini-klub, transport helikoptérou či luxusní limuzínou, obchody. Hostům je k dispozici i fitness centrum, salon krásy, sauna, výřivka, parní lázeň, lekce aerobicu a jógy. Široký výběr z vodních a pozemních sportů: vodní lyže, šnorchlování, plachtění, windsurfing, šlapadla, kajaky, projížďka lodí s proskleným dnem/katamaránem, rybaření, potápění. Dále tenis, půjčení kol, squash a pro milovníky golfu je 10 minut vzdálené 18ti jamkové hřiště v resortu Belle Mare Plage.

Popis: Tento velmi luxusní 5* hotel svým hostům dá ochutnat slávu dob dávno minulých, kdy zdejší trh ovládal obchod s kořením. Princ Maurice z Orange a Nassau, po němž je tento resort pojmenován, byl tím, kdo propagoval objev těchto božských esencí v Indickém oceánu. Jedním z nejvíce symbolických koření - muškátový oříšek - byl také vybrán do loga tohoto hotelu. Hotel je situovaný přímo na pláži a nabízí ubytování v celkem 89 pokojích různých typů. Pokoje jsou umístěné v nízkých domečcích s doškovou střechou. Použití dřeva a kamene harmonizuje s krásou prostředí a dodává tomuto exklusivnímu hotelu kouzlo, společně s celkovým klidem a rafinovanou elegancí.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Návětěvnící se mohou dále občerstvovat ve 2 restauracích a 3 barech.

Ubytování

V hotelu se nachází tři typy pokojů:

76 Junior Suite
12 Senior Suite
1 Princely Suite

Pokoje jsou zažízeny harmonicky, v souladu s krásou okolního tropického prostředí. Použití dřeva a kamene dává hotelu exkluzivní šarm a eleganci. Všechny pokoje mají klimatizaci, fén, minibar, TV se satelitem, CD a DVD přehrávač, telefon, Wifi připojení, trezor a při příjezdu si host může pro svůj klidný spánek vybrat ze široké nabídky polštářového menu.

Doprava

Doprava je individuální.

Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Belle Mare Plage Golf Club

Belle Mare Plage Golf Club

  • Počet jamek: 36

Hřiště se skládá ze dvou osmnáctek a nachází se přímo v hotelovém resortu.

Okolní hotely

Le Prince Maurice Hotel

Belle Mare Plage Hotel

  • *****

Hotel byl postaven na nejkrásnější pláži východního pobřeží ostrova Mauricius.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Le Prince Maurice Hotel