Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort ***** Mauricius / Mauricius

5 Golfové cesty
Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Popis hotelu

Poloha: Hotel leží na jižním pobřeží, na místě bývalé cukrové plantáže Bel Ombre. Resort je uveleben mezi dechberoucími tyrkysovými vodami Indického oceánu a svěžími kopci Plaine Champagne. Od hlavního města i letiště v Port Louis je vzdálen 40 kilometrů (méně jak hodina cesty autem).

Vybavení: V areálu je možné využít kromě golfu celou řadu sportovních aktivit čítající tenis, petanque, plážový volejbal, jógu, aerobic, tai-chi a mnoho dalších vodních sportů. Jedno z nejlepších spa v celé oblasti se zde snaží svým hostům poskytnout nejrůznější procedury přesně na míru. Zapomenuto nebylo ani na děti, pro které je přichystán bohatý doprovodný program.

Popis: Celý komplex obsahuje cosi z koloniálního ducha ostrova Maricius s jeho plantážemi, pěstěnými tropickými zahradami i jemnými vodami Citronniers River. V přilehlém okolí se rozprostírá jedinečná přírodní rezervace Valriche, laguna obklopená útesy a pláž, ale i 18-ti jamkové a 9-ti jamkové golfové hřiště.

Stravování

Stravování je formou polopenze. V resortu je na výběr z mnoha restaurací.

Annabella’s
Naše hlavní restaurace v centru pozemku, podává snídaně i hlavní jídla. Vychutnejte si každý večer chutě hotelu Telfair s menu o pěti chodech.

Gin’ja
Tuto restauraci moderního životního stylu naleznete přímo na pláži. Podává obědy a večeře – ryby a další plody moře inspirované vlivy asijské kuchyně. Restaurace je ideální pro romantickou večeři při západu slunce. Plovoucí restaurace nabízí hlavní jídla i denní speciality včetně grilu, plodů moře a mauricijských delikates.

Le Palmier
Vychutnejte si jídla středozemní kuchyně v této restauraci s výhledem na oceán. Otevřeno má po celý den, jídla se připravují v troubě na dřevo. Podává se zde široká paleta osvěžujících nápojů a exotických koktejlů. K dispozici je obsluha na pláži.

Cavendish Bar & Lounge
Mistrovské dílo hotelu - tento bar se pyšní knihovním a kuřáckým salónkem vyhrazeným pro znalce, kteří se zde schází, posedávají v pohodlných křeslech, vychutnávají si hudbu místní kapely a vyhlížejí na řeku. Otevřeno od 11 dopoledne až do pozdní noci.

Le Château de Bel Ombre
Tato budova postavená na počátku 19. století byla původně panským sídlem v srdci pozemku Bel Ombre. Užijte si veselé chvilky nad mauricijským obědem, klasickým odpoledním čajem nebo labužnickým francouzským jídlem - restaurace je otevřená na oběd i večeři. Je ideální pro svatby, zvláštní události a všechny příležitosti, které vyžadují výjimečné prostředí.

 

Ubytování

Resort je inspirován koloniální architekturou, která vytváří romantický dojem. 158 pokojů a apartmánů se nachází ve vilkách a v každé z nich je maximálně osm pokojů. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a oddělené WC. Do standardního vybavení pokojů patří satelitní televize, sušič na vlasy, minibar, elektronický trezor, DVD/CD přehrávač, minibar s vybavením pro přípravu čajů a kávy, balkón/veranda, individualně ovládatelná klimatizace a stropní ventilátor.

Hosté se mohou ubytovat v těchto typech pokojů, které prošly renovací v roce 2017:

Garden View Suite 62 m2
Seaview Suite 54 - 62 m2
Beachfront Suite 62 m2
Junior Suite Garden View 81 m2
Junior Suite Sea View 181 m2
Senior Suite Garden View 102 m2
Senior Suite Sea View 102 m2
Ocean Suite Beach Front 104 m2

 

Doprava

Doprava je individuální.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Polopenze Polopenze
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Heritage Golf Club

Heritage Golf Club

  • Počet jamek: 18

Hřiště s uchvatným kontrastem mezi vulkanickým povrchem ostrova a azurově modrým mořem.

Zájezdy

-60% Sleva
Heritage le Telfair

Heritage le Telfair *****

  • Počet fee: za příplatek
  • Počet nocí: 7
  • Cena již od: 916 EUR (24 091 Kč)

Týdenní pobyt v luxusním hotelu

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort