Anahita The Resort ***** Mauricius / Mauricius

5 Golfové cesty
Anahita The Resort

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Popis hotelu

Poloha: Resort Anahita se nachází na východním pobřeží Mauríciu, kterému se jinak přezdíva "perla Indického oceánu". Komplex se rozprostírá  u nádherné pláže a je vzdálen 30 km severně od mezinárodního letiště SSR International Airportí.

Vybavení: V komplexu je klub pro děti, kosmetické a wellness centrum, bazén a tenisové kurty. Vyškolení pracovníci poskytují hostům své služby během sportovních a rekreačních aktivit, jako jsou např. vodní sporty, fitness, golf nebo tenis. K dispozici je i několik obchodů, které nabízí např. oblečení, šperky nebo umělecké výrobky. Místní spa zajišťuje různé relaxační procedury včetně masáží, jež jsou prováděny přímo na pokoji.

Popis: Resort je zasazen do úžasné krajiny a zaujímá plochu 213 hektarů, pro kterou je typická bujná vegetace a tyrkysové laguny. Vedle koplexu leží i špičkové 18 jamkové hřiště od Ernieho Else.

Stravování

V resortu se nachází restaurace Origine, kavárna Sugar a bar VU. Jídelní lístek zdejší restaurace je sestaven z pokrmů, které se inspirují tradiční mauricijskou kuchyní, a hlavně čerpá z místních produktů. Restaurace též nabízí menu pro děti. Pro vaření v rezidencích a vilách si každý může přiobjednat vlastního kuchaře.

Ubytování

Rezidence Anahita mají 2 nebo 3 ložnice a koupelny. Jsou vybaveny klimatizací, osobním trezorem, luxusní koupelnou s fénem a županem, plně zařízenou kuchyní, LCD televizí a DVD. V rezidencích je bezdrátové připojení k Internetu.

Vily Anahita mají 3-5 ložnic. Vybavení vily zahrnuje: klimatizace, trezor, luxusní koupelna, fén, župany, plně zařízená kuchyně, LCD televize, DVD. Ve vilách je bezdrátové připojení k Internetu. Každá vila má vlastní bazén.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

The Anahita Golf Course

The Anahita Golf Course

  • Počet jamek: 18

Design mistrovského hřiště je prací světově uznávaného hráče a designéra Ernieho Else.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Anahita The Resort