Al Maaden Villa Hotel & Spa ***** Marrakeš / Maroko

5 Golfové cesty
Al Maaden Villa Hotel & Spa

Informace

Lokalita

Marrakeš, Maroko

Popis hotelu

Poloha: tento resort s vilami se rozkládá přímo kolem 18jamkového hřiště Al Maaden. Na hlavní tržiště Jemaa el-Fnaa v Marrákeši je to necelých 18 km a cesta na letiště zabere přibližně 20 minut jízdy autem.

Vybavení: resort nabízí ubytování v luxusních vilách s privátními zahradami a bazény. Hosté mohou využít exkluzivní spa s hammamem množstvím rozličných procedur včetně masáží. Aktivně zaměření hosté ocení plně vybavenou posilovnu, tenisovou akademii a především 18jamkové mistrovské hřiště. Na vyžádání je možné zařídit transfery nebo dopravu limuzínou na letiště či po okolí, na 24h denně otevřené recepci.

Popis: Al Maaden resort je ideálním místem pro golfové nadšence, ale i pro ty, kteří chtějí poznat nejkrásnější město v Maroku.
 

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve dvou gurmánských restauracích, Restaurant de la Medina nabízí marocké a mezinárodní speciality po celý den, nebo je zde možnost se najíst v klubové restauraci.

Ubytování

Resort nabízí ubytování ve vilách typu Ryad, které jsou postavené v tradičním marockém stylu a moderně vybavené. Klimatizované vily mají velký obývací pokoj LCD televizí a krbem. Kuchyně jsou vybaveny lednicí, varnou konvicí a myčkou nádobí. Ve všech vilách je bezplatné Wi-Fi.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
30 mm
Únor
19 °C
30 mm
Březen
22 °C
30 mm
Duben
23 °C
30 mm
Květen
27 °C
17 mm
Červen
31 °C
7 mm
Červenec
36 °C
2 mm
Srpen
36 °C
3 mm
Září
32 °C
10 mm
Říjen
27 °C
20 mm
Listopad
22 °C
30 mm
Prosinec
19 °C
35 mm

Kontakt

Al Maaden Villa Hotel & Spa