Nexus Resort & Spa Karambunai ***** Sabah / Malajsie

5 Golfové cesty
Nexus Resort & Spa Karambunai

Informace

Lokalita

Sabah, Malajsie

Popis hotelu

Poloha: Resort leží na severu ostrova Borneo. Zaujímá plochu téměř 3,5km, která se táhne po pobřeží Jihočínského moře. Mezinárodní letiště Kota Kinabalu se nachází pouhých 38km od resortu. 

Vybavení: Hosté mají na výběr ze tří různých bazénů a vířivek. Součástí hotelu je posilovna a také kurty na squash a na tenis. Nejlepší relaxaci v širokém okolí poskytuje Borneo Spa. Pro děti je připraven dětský klub s celodenním programem a dětské hřiště. Díky poloze na pláži je možné vyzkoušet i různé vodní sporty. Hosté mohou také zavítat s průvodcem do zdejšího deštného pralesa. 

Popis: V poslední době byl hotel rozšířen také o komplex vil a apartmánů. Největší předností resortu je ale bezpochyby vysoce ceněné 18-jamkové hřiště Karambunai.

 

Stravování

Stravování v resortu Nexus tvoří pestrý výběr asijské a mezinárodní kuchyně. Hosté se mohou stravovat ve čtyřech restauracích. Asijská jídla je možné okusit po celý den v The Penyu. Malajské speciality z mořských plodů servírují v restauraci Kingfisher. Zastoupena je zde i evropská kuchyně v podniku Olives, která je hodnocena jako jedna z nejlepších restaurací v Malajsii. Nechybí ani klasická čínská kuchyně v restauraci Noble House. Na odpolední a večerní zábavu jsou pak přichystány celkem čtyři bary. 
 

Ubytování

Všech 438 hotelových pokojů je vkusně a elegantně zařízeno. Hosté mají výhled na přilehlé golfové hřiště, moře nebo dokonce na deštný prales. Standardem každého pokoje je bezplatné připojení k internetu, individuálně ovládaná klimatizace, televize se satelitem, trezor a minibar. Nově přistavené vily a apartmány pak nabízí více pokojů a také samostatnosti díky plně vybavené kuchyni. 

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
27 °C
129 mm
Únor
27 °C
64 mm
Březen
27 °C
61 mm
Duben
28 °C
112 mm
Květen
28 °C
226 mm
Červen
28 °C
291 mm
Červenec
28 °C
255 mm
Srpen
28 °C
260 mm
Září
28 °C
285 mm
Říjen
27 °C
336 mm
Listopad
27 °C
298 mm
Prosinec
27 °C
230 mm

Kontakt

Nexus Resort & Spa Karambunai