The Datai Langkawi ***** Langkawi / Malajsie

5 Golfové cesty
The Datai Langkawi

Informace

Lokalita

Langkawi, Malajsie

Popis hotelu

Poloha: Hotel je situován v severozápadní části ostrova Langkawi a to přímo uprostřed svěžího deštného pralesa. Přiléhá k němu také soukromá písečná pláž omývaná průzračnými vodami Indického Oceánu.  Nejbližší mezinárodní letiště je vzdáleno 30 minut. Dalších 20 minut cesty pak leží největší město ostrova - Kuah. 

Vybavení: Hosté mohou navštívit soukromou pláž nebo dva venkovní bazény. Součástí resortu jsou i tenisové kurty, golfové hřiště,knihovna a duty-free obchod. Uvnitř hotelu se nachází plně vybavené fitness centrum a spa s bohatým menu relaxačních a léčebných procedur. Myšleno bylo i na děti. Nabízí se možnost hlídání nebo půjčení dětských postýlek, sedaček a podobně.

Popis: The Datai Langkawi je hodnocen jako jeden z nejlepších resortů v Malajsii. Je to hlavně díky úchvatné okolní přírodě a luxusnímu zázemí hotelu. Každý si zde přijde na své. Mezi aktivitami poskytovaných hotelem nechybí golf, potápění, jízda na koni. plavba lodí a nebo dokonce výpravy s průvodcem do deštného pralesa.

Stravování

V resortu je celkem pět různých možností stravování. Typickou malajskou a indickou kuchyni podává The Gulai House, kde si hosté mohou vybrat z tradičního sezení na zemi nebo u stolu. Restaurace má otevřeno po celý den a je zde i večerní program. Pro milovníky pravé thajské kuchyně je připravena restaurace The Pavilion.Klasická západní jídla jsou na výběr po celý den v restauraci The Dining Room. Úžasné pohledy na oceán pak poskytuje venkovní restaurace The Beach Club. Po osmé hodině večer je možné se usadit v Lobby Lounge, kde servírují občerstvení a koktejly.

Ubytování

Hosté mají na výběr z dobře vybavených pokojů, apartmánů nebo vil. Všechny poskytují úžasný výhled do okolní krajiny. Hotelových pokojů je celkem 54 a tvoří je ložnice s obývacím pokojem a balkonem. Součástí je i soukromý bar, prostorná kuchyně se sprchovým koutem a vanou. Vily pak nabízejí ještě více prostoru jak v ložnici tak v obývací části, kde se mimo jiné nachází i jídelní stůl. K dispozici je i 13 apartmánů. Všechny typy ubytování jsou standardně vybaveny plochou televizí se satelitem, DVD přehrávačem, bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem, kávovarem, trezorem a také denním tiskem.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Hotel na pláži Hotel na pláži

Mapa

Hřiště

Els Club Datai Teluk

Els Club Datai Teluk

  • Počet jamek: 18

Přírodní krásy malajského ostrova Langkawi můžete obdivovat z osmnáctijamkového hřiště ze skupiny Troon Golf.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
32 °C
50 mm
Únor
33 °C
47 mm
Březen
33 °C
91 mm
Duben
33 °C
169 mm
Květen
32 °C
256 mm
Červen
31 °C
218 mm
Červenec
31 °C
233 mm
Srpen
31 °C
249 mm
Září
30 °C
339 mm
Říjen
30 °C
344 mm
Listopad
31 °C
215 mm
Prosinec
31 °C
94 mm

Kontakt

The Datai Langkawi