Mutiara Burau Bay *** Langkawi / Malajsie

3 Golfové cesty
Mutiara Burau Bay

Informace

Lokalita

Langkawi, Malajsie

Popis hotelu

Poloha: Slovo mutiria přeloženo do češtiny znamená perla a tento resort v Burau Bay na ostrově Langkawi skutečně takovou perlou je. Nachází se přímo na pláži obklopen deštným lesem. Nejbližší mezinárodní je vzdáleno pouhých 20 minut cesty autem. V okolí resortu leží nádherná golfová hřiště.

Vybavení: Hosté mohou strávit den na pláži, u bazénu nebo zažít tradiční masáž. Na ty dobrodružnější čeká vyjížďka na koni do nedotčeného deštného lesa nebo různé vodní sporty jako vodní lyžovaní. Krásy Malajské přírody se dají objevovat i pod vodou potápěním nebo šnorchlováním. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. K dispozici je služba hlídání dětí a také dětská herna. Součást resortu tvoří i tenisový resort s možností zapůjčení raket.

Popis: Největší předností hotelu je bezesporu nádherná pláž a dobrá poloha. V okolí hotelu se nachází spousta zajímavých míst, která jsou dosažitelná pěšky. Nezapomenutelná je například dvoukilometrová cesta na vrchol Mat Cincang, na kterou jezdí lanovka. 

 

Stravování

Po celý den má otevřeno Seri Mutiara Restaurant ležící hned vedle bazénu. Podávají se zde hlavně místní speciality, ale také některá oblíbená mezinárodní jídla. Seashell Beach and Café nabízí nejkrásnější pohledy na západ slunce při poslechu živé kapely. Na koktejly a výborné džusy ze zdejších surovin se specializuje Oyster Bar and Lounge.

 


 

 

Ubytování

Resort nabízí celkem 150 pokojů, které jsou pohodlně zařízené ve světlých přírodních barvách. Hosté mají na výběr ze tří různých typů rozlišených podle velikosti. Všechny pokoje jsou vybaveny idviduálně ovládanou klimatizací, kabelovou televizí, minibarem a kávovarem. Pokoje mají i vlastní prostornou verandu. 

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Snídaně Snídaně
  • Hotel na pláži Hotel na pláži

Mapa

Hřiště

Els Club Datai Teluk

Els Club Datai Teluk

  • Počet jamek: 18

Přírodní krásy malajského ostrova Langkawi můžete obdivovat z osmnáctijamkového hřiště ze skupiny Troon Golf.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
32 °C
50 mm
Únor
33 °C
47 mm
Březen
33 °C
91 mm
Duben
33 °C
169 mm
Květen
32 °C
256 mm
Červen
31 °C
218 mm
Červenec
31 °C
233 mm
Srpen
31 °C
249 mm
Září
30 °C
339 mm
Říjen
30 °C
344 mm
Listopad
31 °C
215 mm
Prosinec
31 °C
94 mm

Kontakt

Mutiara Burau Bay