Ritz Carlton Kuala Lumpur ***** Kuala Lumpur / Malajsie

5 Golfové cesty
Ritz Carlton Kuala Lumpur

Informace

Lokalita

Kuala Lumpur, Malajsie

Popis hotelu

Poloha: Tento luxusní hotel se nachází v největším městě Malajsie Kuala Lumpur, kde se stará kultura mísí s tou novou moderní. Díky své v poloze v centru města ve čtvrti Golden Triangle mají hosté jednoduchý přístup k luxusním obchodům a vyhlášeným místním restauracím. Nejbližší mezinárodní letiště je vzdáleno asi hodinu cesty autem.

Vybavení: Kromě výjimečné polohy hotel zaujme špičkovým spa, kde si hosté mohou dopřát různé léčebné a relaxační procedury. Spa poskytuje i běžné kadeřnické služby. K dispozici je pak fitness centrum s vnitřním bazénem, jacuzzi, saunou a párou. 

Popis: Řetězec Ritz-Carlton je zárukou kvality a u tohoto hotelu to platí dvojnásob. Kvůli excelentním službám a vynikající kuchyni je těžké odtud odjet. 

Stravování

Hosté jistě ocení možnost výběru ze čtyř různých restaurací. Vynikající čínská kuchyně je podávána v restauraci Li Yen, která získala řadu ocenění. Snídaně pak připravuje elegantní restaurace Cesar's, kde si každý díky mezinárodním jídlům přijde na své. Celý den má otevřeno podnik Carlton Gourmet, který nabízí spíše lehčí pokrmy. Podobně je tomu tak v The Lobby Lounge. Otevřeno zde mají do pozdních večerních hodin a hosté si mohou vybrat ze 40 různých druhů čajů.  

Ubytování

 Ritz-Carlton v Kuala Lumpur nabízí jedny z nejlepších pokojových služeb v celé Malajsii. Pro hosty je připraveno celkem z 250 pokojů včetně 30 apartmánů. V moderních pokojích se snoubí elegance s komfortem. Velmi vkusně působí kombinace tmavě tónovaného nábytku a přírodních zemitých odstínů barev na stěnách či na podlaze. Součástí každého pokoje mramorová koupelna s oddělenou sprchou a vanou. Stejně tak jako HD televize s DVD/CD přehrávačem a vysokorychlostním připojením k internetu. Apartmány se pak od sebe rozlišují počtem místností a celkovou plochou.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

A'Famosa Golf & Country Club

A'Famosa Golf & Country Club

  • Počet jamek: 27

A'Famosa Golf & Country Club se nachází v historickém městě Melaka, které leží zhruba 2 hodiny od letiště z hlavního města Kuala Lumpur.

Staffield Country Resort

Staffield Country Resort

  • Počet jamek: 27

Staffield Country Resort funguje od roku 1994 a dnes je dobře znám jako jedno z TOP 10 golfových hřišť v zemi.

Els Club Datai Teluk

Els Club Datai Teluk

  • Počet jamek: 18

Přírodní krásy malajského ostrova Langkawi můžete obdivovat z osmnáctijamkového hřiště ze skupiny Troon Golf.

Saujana Golf & Country Club

Saujana Golf & Country Club

  • Počet jamek: 36

Saujana Golf & Country Club, nacházející se pouze 30 minut jízdy autem od centra Kuala Lumpur, je již od svého založení v roce 1986 považován za nejlepší golfový klub v Malajsii.

Okolní hotely

Ritz Carlton Kuala Lumpur

The Club at The Saujana

  • *****

Strategicky umístěný nádherný hotel pouhých 30 minut od letiště v Kuala Lumpur.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
27 °C
163 mm
Únor
28 °C
145 mm
Březen
28 °C
218 mm
Duben
28 °C
285 mm
Květen
28 °C
184 mm
Červen
28 °C
127 mm
Červenec
28 °C
129 mm
Srpen
28 °C
146 mm
Září
28 °C
192 mm
Říjen
28 °C
272 mm
Listopad
27 °C
275 mm
Prosinec
27 °C
230 mm

Kontakt

Ritz Carlton Kuala Lumpur