Golf Hotel Diana **** Západní Maďarsko / Maďarsko

4 Golfové cesty
Golf Hotel Diana

Informace

Lokalita

Západní Maďarsko, Maďarsko

Poloha

Doprava je individuální.

Popis hotelu

Poloha: Golf Hotel Diana se nachází asi 40 minut cesty autem od Budapešti, 90 minut od Vídně. Je součástí krásného golfového resortu. Vznikl z bývalého loveckého zámečku a původních zemědělských usedlostí rodiny Eszterházy.

Vybavení: Hotel nabízí různé wellness služby jako např. saunu nebo vířivku. V nově zrekonstruované budově najdete i bazén. který je v zimě krytý a v létě odkrytý. V hotelu je také možnost využít služeb fitness centra. Za příplatek je možno hrát bowling, šipky, billiard, tenis nebo stolní fotbálek.  Milovníci rybaření mohou zkusit štěstí v hotelovém jezeře Derítõ. Jen pár metrů od hotelu se nachází rovinaté osmnáctijamkové hřiště Old Lake Golf Course, kde se každoročně koná turnaj Ladies European Tour. Součástí budovy je Dianina Restaurace, Drink Bar nebo herna. Hotel je rovněž vhodný pro konání konferencí. V hotelu je bezdrátové připojení k internetu.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Ubytování

V hotelu se nachází 35 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven klimatizací, minibarem a má koupelnu s WC.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
-1 °C
41 mm
Únor
2 °C
40 mm
Březen
6 °C
34 mm
Duben
12 °C
43 mm
Květen
16 °C
58 mm
Červen
20 °C
77 mm
Červenec
21 °C
58 mm
Srpen
21 °C
56 mm
Září
17 °C
41 mm
Říjen
11 °C
42 mm
Listopad
6 °C
64 mm
Prosinec
2 °C
50 mm

Kontakt

Golf Hotel Diana