Atrium Fashion Hotel **** Západní Maďarsko / Maďarsko

4 Golfové cesty
Atrium Fashion Hotel

Informace

Lokalita

Západní Maďarsko, Maďarsko

Popis hotelu

Poloha: Atrium Fashion Hotel je jedním z nejnovějších čtyřhvězdičkových hotelů v Budapešti, který očekává své hosty v centru města. Díky centrální poloze hotelu je kterákoliv část města jednoduše a rychle přístupná. V jeho okolí je nespočet pozoruhodností Budapešti, restaurací, kaváren, divadel a obchodních center. Hotel se nachází 16km od letiště Ferihegy v Budapešti, cca 530km od Prahy a 330km od Brna.

Vybavení a služby: Hotel svým klientům nabízí služby na nejvyšší úrovni. Hostům je k dispozici Atrium Café & bar, recepce otevřená 24hodin denně, mnohojazyčný personál, ale i půjčovna kol, či hotelové masáže. V hotelu jsou také klimatizované společenské místnosti, zasedací místnost s 10 místy vhodná pro menší meetingy či pracovní schůzky. Nechybí ani bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve všech pokojích, bezbariérové prostředí a panoramatický výtah. Možnost parkování je v podzemní garáži v blízkosti hotelu (150 metrů) za 17 Euro/den.

Popis: Luxusní 4* hotel představuje nový styl a kvalitu v Budapešti. Má ojedinělé stavební řešení a ojedinělou vnitřní architekturu, která odpovídá nejmodernějším trendům.

Stravování

Stravování: V ceně pokoje je zahrnuta pestrá bufetová snídaně, která je podávána hostům od 7:00 do 11:00 hodin. V hotelu je hostům k dispozici luxusní kavárna Atrium & bar s bohatým výběrem nápojů.

Ubytování

Ubytování: Čtyřpatrový Atrium Fashion Hotel disponuje 57 pokoji, navrženými podle ojedinělého designu. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, bezdrátovým připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem (dostatečně velkým i pro laptop), kávovarem a konvičkou na čaj. Všechny pokoje jsou klimatizovány, mají zvukově izolovaná okna, pohodlné a moderní zařízení s klidným, příjemným prostředím. Tyto skutečnosti zajišťují hostům v rušném centru města klid a pohodu. Hotel nabízí bezplatné ubytování dětí do 12 let v pokoji rodičů a možnost bezplatného zapůjčení dětské postýlky. V hotelu je možné se ubytovat ve speciálním pokoji s bezbariérovým přístupem.

Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Polopenze Polopenze
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
-1 °C
41 mm
Únor
2 °C
40 mm
Březen
6 °C
34 mm
Duben
12 °C
43 mm
Květen
16 °C
58 mm
Červen
20 °C
77 mm
Červenec
21 °C
58 mm
Srpen
21 °C
56 mm
Září
17 °C
41 mm
Říjen
11 °C
42 mm
Listopad
6 °C
64 mm
Prosinec
2 °C
50 mm

Kontakt

Atrium Fashion Hotel