15 on Orange Hotel ***** Western Cape / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
15 on Orange Hotel

Informace

Lokalita

Western Cape, Jihoafrická republika

Poloha

5* jihoafrický hotel 15 on Orange Hotel je jedinečnou architektonickou stavbou a designovým dílem v srdci Kapského města. Splňuje požadavky pro náročné hosty, což potvrzuje i výhra ocenění Nejlepší hotel v Jihoafrické republice v časopise House and Leisure.
Jeho velkou výhodou je skvělá poloha na populární Mill Street, kde je čilý městský ruch a krásný výhled na Stolovou horu. Díky svému umístění v centru města, mohou hosté navštívit Národní muzeum, planetárium a zahrady Company Gardens, zelený klenot v srdci metropole. Nedaleko se nachází golfové hřiště.

Popis hotelu

Na populární Long Street mohou hosté navštívit turecké lázně Long Street Baths, kde je krytý teplovodní bazén postavený roku 1908. Hosté si mohou zajít nakoupit do obchodů s módou celosvětově známých značek na nábřeží Waterfront Victoria and Alfred. Na něm se nachází přístav s rybářskými loděmi a luxusními parníky. AkváriumTwo Oceans ukazuje zázraky mořského světa. Pláže Camps Bay a Clifton jsou vhodné pro surfování, Kapské město je známé svým krásným pobřežím. Toto překrásné město má dlouholetou historii, o které se můžete dozvědět více v mnoha muzeích a galeriích. Za zmínku stojí návštěva hradu a opevnění Castle of Good Hope, který je nejstarším koloniálním dílem tohoto typu v Jihoafrické republice. Známou atrakcí je Stolová hora, na kterou z města vedou lanovky s kabinkami, které návštěvníky vyvezou nahoru, odkud je nádherný výhled.

V celém hotelu je k dispozici WIFI připojení zdarma, pokoje jsou krásně vybavené. Hosté si mohou vypůjčit DVD z hotelové DVD knihovny. Na střeše hotelu je umístěn bazén. Součástí hotelu jsou lázně Suntra Spa, které nabízí širokou škálu služeb, zahrnujících terapeutickou i estetickou péči s nejnověnšími technologickými postupy. Můžete využít také různé druhy masáží, detoxikačních programů. Hosté mohou zkusit tzv. Rasul, což je tradiční arabský očistný rituál.
Murano Bar hostům dopřeje rozmanité chutě koktejlů a při jejich pití se mohou nechat okouzlovat 360 stupňovým výhledem. Odtud lze vidět Stolovou horu, Lion´s head, Signal Hill, také lze pozorovat celé město jako na dlani.
Cinnamon Coffee Shop nabízí kávu z celého světa, můžete zde využít WIFI připojení k internetu.

Stravování

Snídaně je servírována formou bufetu, obědy od 12 hodin a večeře se podává do 22:30 hodin. Jídla jsou připravována z čerstvých surovin s nádechem afrických chutí. V hotelu je hostům k dispozici luxusní restaurace Savour. 

Ubytování

Hotel je jedinečný architektonickým zpracováním, vnitřní podobou a vybavením na nejvyšší úrovni. Z hotelu je krásný výhled na Table Mountain. Pokoje jsou standartně vybaveny prvotřídním nábytkem, LCD televizí, DVD přehrávačem a satelitem. K dispozici je zdarma internetové připojení, telefon. V koupelně je prostorná vana, sprcha, dvojitý toaletní stolek, svíčky, lůžka King´s size, klimatizace, plně vybaven minibar, kávovar, konvice na čaj, trezor.

V hotelu jsou tyto typy pokojů a suitů:

41 pokojů Standart: 1 LCD TV, koupelna, dvojitý toaletní stolek, výhled na hotelové atrium, velikost je 38 m2

4 Atrium Suite: 1 LCD TV, koupelna, dvojitý toaletní stolek, výhled na hotelové atrium, velikost je 45,8 m2

11 Superior Suite: 1 LCD TV, koupelna, dvojitý toaletní stolek, velikost je 43,2 - 65 m2, výhled na město či Stolovou horu

66 Deluxe Suite: 2 LCD TV – 1 naproti postele, 2. naproti pohovce, koupelna, dvojitý toaletní stolek, velikost je 49,7 - 71 m2, výhled na město či Stolovou horu

4 dvoupokojové suite: 3 LCD TV – 2 v hlavním pokoji, 1 ve vedlejší ložnici, hlavní ložnice je vybavena King´s size lůžkem, koupelnou a je zde obývací prostor, druhá ložnice je vybavena 2 lůžky, je zde koupelna se sprchou, dvěma toaletními stolky a WC

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Polopenze Polopenze
  • Snídaně Snídaně
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
21 °C
125 mm
Únor
20 °C
90 mm
Březen
19 °C
91 mm
Duben
0 °C
54 mm
Květen
13 °C
13 mm
Červen
10 °C
9 mm
Červenec
10 °C
4 mm
Srpen
13 °C
6 mm
Září
16 °C
27 mm
Říjen
0 °C
72 mm
Listopad
19 °C
117 mm
Prosinec
20 °C
105 mm

Kontakt

15 on Orange Hotel