15 on Orange Hotel ***** Western Cape / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
15 on Orange Hotel

Informace

Lokalita

Western Cape, Jihoafrická republika

Popis hotelu

Poloha: 5* jihoafrický hotel 15 on Orange Hotel je jedinečnou architektonickou stavbou a designovým dílem v srdci Kapského města. Splňuje požadavky pro náročné hosty, což potvrzuje i výhra ocenění Nejlepší hotel v Jihoafrické republice v časopise House and Leisure.
Jeho velkou výhodou je skvělá poloha na populární Mill Street, kde je čilý městský ruch a krásný výhled na Stolovou horu. Díky svému umístění v centru města, mohou hosté navštívit Národní muzeum, planetárium a zahrady Company Gardens, zelený klenot v srdci metropole. Nedaleko se nachází golfové hřiště.
Vybavení: V celém hotelu je k dispozici WIFI připojení zdarma, pokoje jsou krásně vybavené. Hosté si mohou vypůjčit DVD z hotelové DVD knihovny. Na střeše hotelu je umístěn bazén. Součástí hotelu jsou lázně Suntra Spa, které nabízí širokou škálu služeb, zahrnujících terapeutickou i estetickou péči s nejnověnšími technologickými postupy. Můžete využít také různé druhy masáží, detoxikačních programů. Hosté mohou zkusit tzv. Rasul, což je tradiční arabský očistný rituál.
Murano Bar hostům dopřeje rozmanité chutě koktejlů a při jejich pití se mohou nechat okouzlovat 360 stupňovým výhledem. Odtud lze vidět Stolovou horu, Lion´s head, Signal Hill, také lze pozorovat celé město jako na dlani.
Cinnamon Coffee Shop nabízí kávu z celého světa, můžete zde využít WIFI připojení k internetu.
Popis: Na populární Long Street mohou hosté navštívit turecké lázně Long Street Baths, kde je krytý teplovodní bazén postavený roku 1908. Hosté si mohou zajít nakoupit do obchodů s módou celosvětově známých značek na nábřeží Waterfront Victoria and Alfred. Na něm se nachází přístav s rybářskými loděmi a luxusními parníky. AkváriumTwo Oceans ukazuje zázraky mořského světa. Pláže Camps Bay a Clifton jsou vhodné pro surfování, Kapské město je známé svým krásným pobřežím. Toto překrásné město má dlouholetou historii, o které se můžete dozvědět více v mnoha muzeích a galeriích. Za zmínku stojí návštěva hradu a opevnění Castle of Good Hope, který je nejstarším koloniálním dílem tohoto typu v Jihoafrické republice. Známou atrakcí je Stolová hora, na kterou z města vedou lanovky s kabinkami, které návštěvníky vyvezou nahoru, odkud je nádherný výhled.

Stravování

Snídaně je servírována formou bufetu, obědy od 12 hodin a večeře se podává do 22:30 hodin. Jídla jsou připravována z čerstvých surovin s nádechem afrických chutí. V hotelu je hostům k dispozici luxusní restaurace Savour. 

Ubytování

Hotel je jedinečný architektonickým zpracováním, vnitřní podobou a vybavením na nejvyšší úrovni. Z hotelu je krásný výhled na Table Mountain. Pokoje jsou standartně vybaveny prvotřídním nábytkem, LCD televizí, DVD přehrávačem a satelitem. K dispozici je zdarma internetové připojení, telefon. V koupelně je prostorná vana, sprcha, dvojitý toaletní stolek, svíčky, lůžka King´s size, klimatizace, plně vybaven minibar, kávovar, konvice na čaj, trezor.

V hotelu jsou tyto typy pokojů a suitů:

41 pokojů Standart: 1 LCD TV, koupelna, dvojitý toaletní stolek, výhled na hotelové atrium, velikost je 38 m2

4 Atrium Suite: 1 LCD TV, koupelna, dvojitý toaletní stolek, výhled na hotelové atrium, velikost je 45,8 m2

11 Superior Suite: 1 LCD TV, koupelna, dvojitý toaletní stolek, velikost je 43,2 - 65 m2, výhled na město či Stolovou horu

66 Deluxe Suite: 2 LCD TV – 1 naproti postele, 2. naproti pohovce, koupelna, dvojitý toaletní stolek, velikost je 49,7 - 71 m2, výhled na město či Stolovou horu

4 dvoupokojové suite: 3 LCD TV – 2 v hlavním pokoji, 1 ve vedlejší ložnici, hlavní ložnice je vybavena King´s size lůžkem, koupelnou a je zde obývací prostor, druhá ložnice je vybavena 2 lůžky, je zde koupelna se sprchou, dvěma toaletními stolky a WC

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Polopenze Polopenze
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Snídaně Snídaně

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
21 °C
125 mm
Únor
20 °C
90 mm
Březen
19 °C
91 mm
Duben
0 °C
54 mm
Květen
13 °C
13 mm
Červen
10 °C
9 mm
Červenec
10 °C
4 mm
Srpen
13 °C
6 mm
Září
16 °C
27 mm
Říjen
0 °C
72 mm
Listopad
19 °C
117 mm
Prosinec
20 °C
105 mm

Kontakt

15 on Orange Hotel