Selborne Hotel, Spa & Golf Resort **** JAR / Jihoafrická republika

4 Golfové cesty
Selborne Hotel, Spa & Golf Resort

Informace

Lokalita

JAR, Jihoafrická republika

Popis hotelu

Poloha: Selborne Hotel, Spa & Golf Resort leží na východním pobreží JAR, které omývá Indický oceán. Město Durban je vzdáleno přibližně 73 km od resortu. Nejbližší letiště je letiště Durban, které se nachází 58 km od hotelu.

Vybavení a služby: hotel má restauraci, bar, konferenční prostory, venkovní bazén, tenisové kurty a zahradu. Hosté mohou navštívit luxusní hotelové spa, které nabízejí širokou škálu zkrášlujících, omlazujicích, relaxačních a antistresových procedur.

Popis: z hotelu je to jen kousek k pobřeží, kde leží soukromý plážový klub. Hostům je zde k dispozici také bazén a malé občerstvení. Rovněž si mohou zahrát golf na 18-ti jamkovém hřišti Selborne, které je v posledních letech nejvyhledávanějším hřištěm v okolí Durbanu. Díky tomu, že je hřiště obklopeno pouze krásnou přírodou, budou mít hráči absolutní klid, který mohou narušit pouze místní divoká zvířata.

Stravování

Hosté se stravují ve stylové hotelové restauraci. Restaurace připravuje hostům výborné snídaně, obědy i večeře. V hotelovém baru si hosté mohou dát osvěžující nápoje, místní i světové nápoje.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 49 pokojů. Hotel nabízí mnoho různých typů ubytování - prezidentský suite, luxusní suite s výhledem na zahradu nebo golfové hřiště, rodinné suity, standardní suite nebo plně vybavenou vilku. Dekorace v pokojích jsou v koloniálním stylu. Každý pokoj je vybaven televizí, fénem, kávovarem, internetem, koupelnou s vanou a sprchou, telefonem, radiem, minibarem, trezorem, balkónem, telefonem a klimatizací.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Snídaně Snídaně
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Selborne

Selborne

  • Počet jamek: 18

Jedno z nejvyhledávanějších hřišť se špičkovými službami

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
15 mm
Únor
21 °C
17 mm
Březen
19 °C
20 mm
Duben
17 °C
41 mm
Květen
15 °C
69 mm
Červen
13 °C
93 mm
Červenec
13 °C
82 mm
Srpen
13 °C
77 mm
Září
14 °C
40 mm
Říjen
17 °C
30 mm
Listopad
18 °C
14 mm
Prosinec
20 °C
17 mm

Kontakt

Selborne Hotel, Spa & Golf Resort