Oubaai Hotel Golf & Spa ***** JAR / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
Oubaai Hotel Golf & Spa

Informace

Lokalita

JAR, Jihoafrická republika

Popis hotelu

Poloha: hotel leží na pobřeží Indického oceánu přibližně 15 minut jízdy od města George. O něco blíže je pak letiště v George, na které se hosté dostanou za 9 minut jízdy autem.

Vybavení: hosté mohou využít dvou venkovních bazénů, z nichž je jeden vyhřívaný. Hotel nabízí množství sportovního zázemí, jako je například tenisový kurt, squashový court, posilovnu pro klasický, kruhový i cardio trénink, spinning nebo skupinové pilates a další cvičební aktivity. Pokud si hosté chtějí dopřát odpočinek a relaxovat po náročném dni, tak je zde pro ně připraveno hotelové Spa centrum. Přímo u hotelu se rozkládá špičkové 18 jamkové golfové hřiště, které vybíhá až na dramatické útesy. Vysokorychlostní WI-FI je dostupné po celém hotelu.

Popis: Oubaai Hotel Golf & Spa je opravdu luxusní a krásný hotel nacházející se v oblasti známé pro své nedotčené pláže, původní lesy a přírodní rezervace. Ohromující zážitek z krásy přírodní krajiny doplněný o vysokou kavalitu služeb hotelu zaručí svým hostům nezapomenutelný pobyt.

Stravování

Hosté hotelu se mohou stravovat až v pěti restauracích a barech nacházející se v blízkosti hotelu. Navštívit tak mohou Clubhouse s překrásným výhledem na oceán, minutu vzdálený Waterside Grill a Waterside bar, hlavní hotelovou restauraci Cucina restaurant, která zaujme moderním prostředím a překrásnými velkými okny sahající od podlahy až ke stropu. V restauraci se servíruje snídaně a oběd. Na výborném dezertu, kávě či čaji si pak hosté mohou pochutnat v Brandy Louge.

Ubytování

Hosté jsou ubytování v pokojích, které jsou opravdu krásné a luxusní. K dispozici jsou prostorné apartmány a pokoje typu Standart. Pokoje i apartmány jsou vybaveny županem, fénem, oddělenou vanou a sprchou, minibarem, kávovarem, kabelovou nebo satelitní televizí, oddělenou pracovní plochou, vysokorychlostním internetem, klimatizací, bezpečnostním trezorem a na vyžádání žehličkou, žehlícím prknem, dětskou postýlkou a minerální vodou. Pro maximální pohodlí je zajištěná 24 hodinová pokojová služba.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Oubaai Golf Club

Oubaai Golf Club

  • Počet jamek: 18

Působivé pobřežní hřiště navrhnuté Ernie Elsem.

Fancourt

Fancourt

  • Počet jamek: 54

Jeden z nejlepších resortů v Jižní Africe.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
15 mm
Únor
21 °C
17 mm
Březen
19 °C
20 mm
Duben
17 °C
41 mm
Květen
15 °C
69 mm
Červen
13 °C
93 mm
Červenec
13 °C
82 mm
Srpen
13 °C
77 mm
Září
14 °C
40 mm
Říjen
17 °C
30 mm
Listopad
18 °C
14 mm
Prosinec
20 °C
17 mm

Kontakt

Oubaai Hotel Golf & Spa