Fancourt Hotel & Golf Estate ***** JAR / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
Fancourt Hotel & Golf Estate

Informace

Lokalita

JAR, Jihoafrická republika

Popis hotelu

Poloha: resort se nachází na jižním pobřeží Jihoafrické republiky. Letiště George je vzdálené sedm kilometrů, samotný střed města George leží přibližně 10 km od hotelu.

Vybavení a služby: resort má plně vybavené lázně se saunou, bazénem, parní lázní, posilovnu s osobním trenérem, vířivkou. Dále pak kadeřnictví, vyhřívané římské lázně, masáže, modní butik, tenisový kurt, hernu, krytý a venkovní bazén,  směnárnu, prádelnu, konferenční místnost a tři 18-ti jamková hřiště patřící mezi TOP 100 hřišť v Africe. Tyto hřiště navrhl uznávaný Gary Player.

Popis: celý resort se rozkládá na 550 hektarech svěží krajiny s majestátními horami Outeniqua v pozadí. Designéři dokázali propojit eleganci z minulosti s pohodlím současnosti a tím vytvořit klidné místo na relaxaci i aktivní odpočinek v tom pravém golfovém stylu. Všechny tři osmnáctky jsou vysoce hodnocené, osmnáctka Montagu bývá označována jako nejlepší hřiště v Jihoafrické republice. Kromě golfu se mohou hosté vydat do okolních vinic a sklepů, kde mohou ochutnat místní víno.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v jedné z pěti restaurací, které se v hotelu nacházejí. Všechny restaurace připravují jídla mezinárodní kuchyně z čerstvých místních surovin. Hotel má také bar, ve kterém hosté mohou na příjemné terase ochutnat kvalitní místní vína.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 133 pokojů. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, telefonem, TV se satelitem, minibarem, trezorem, kávovarem, bezdrátovým internetovým připojením.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén

Mapa

Hřiště

Fancourt

Fancourt

  • Počet jamek: 54

Jeden z nejlepších resortů v Jižní Africe.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
15 mm
Únor
21 °C
17 mm
Březen
19 °C
20 mm
Duben
17 °C
41 mm
Květen
15 °C
69 mm
Červen
13 °C
93 mm
Červenec
13 °C
82 mm
Srpen
13 °C
77 mm
Září
14 °C
40 mm
Říjen
17 °C
30 mm
Listopad
18 °C
14 mm
Prosinec
20 °C
17 mm

Kontakt

Fancourt Hotel & Golf Estate