Fancourt Hotel & Golf Estate ***** JAR / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
Fancourt Hotel & Golf Estate

Informace

Lokalita

JAR, Jihoafrická republika

Poloha

Resort se nachází na jižním pobřeží Jihoafrické republiky. Letiště George je vzdálené sedm kilometrů, samotný střed města George leží přibližně 10 km od hotelu.

Popis hotelu

Celý resort se rozkládá na 550 hektarech svěží krajiny s majestátními horami Outeniqua v pozadí. Designéři dokázali propojit eleganci z minulosti s pohodlím současnosti a tím vytvořit klidné místo na relaxaci i aktivní odpočinek v tom pravém golfovém stylu. Všechny tři osmnáctky jsou vysoce hodnocené, osmnáctka Montagu bývá označována jako nejlepší hřiště v Jihoafrické republice. Kromě golfu se mohou hosté vydat do okolních vinic a sklepů, kde mohou ochutnat místní víno.

Resort má plně vybavené lázně se saunou, bazénem, parní lázní, posilovnu s osobním trenérem, vířivkou. Dále pak kadeřnictví, vyhřívané římské lázně, masáže, modní butik, tenisový kurt, hernu, krytý a venkovní bazén,  směnárnu, prádelnu, konferenční místnost a tři 18-ti jamková hřiště patřící mezi TOP 100 hřišť v Africe. Tyto hřiště navrhl uznávaný Gary Player.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v jedné z pěti restaurací, které se v hotelu nacházejí. Všechny restaurace připravují jídla mezinárodní kuchyně z čerstvých místních surovin. Hotel má také bar, ve kterém hosté mohou na příjemné terase ochutnat kvalitní místní vína.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 133 pokojů. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, telefonem, TV se satelitem, minibarem, trezorem, kávovarem, bezdrátovým internetovým připojením.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Fancourt

Fancourt

  • Počet jamek: 54

Jeden z nejlepších resortů v Jižní Africe.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
15 mm
Únor
21 °C
17 mm
Březen
19 °C
20 mm
Duben
17 °C
41 mm
Květen
15 °C
69 mm
Červen
13 °C
93 mm
Červenec
13 °C
82 mm
Srpen
13 °C
77 mm
Září
14 °C
40 mm
Říjen
17 °C
30 mm
Listopad
18 °C
14 mm
Prosinec
20 °C
17 mm

Kontakt

Fancourt Hotel & Golf Estate