Entabeni Lodges ***** JAR / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
Entabeni Lodges

Informace

Lokalita

JAR, Jihoafrická republika

Poloha

Hotel je vzdálen  přibližně 197 km od letiště v Johannesburgu a 154 km od Pretorie. Hotel leží v regionu Waterberg, provincii Limpopo.

Popis hotelu

Malé soukromé domky kombinují luxus a africkou tradici a rozkládají se na území 22 000 hektarů. Neporušená okolní příroda dává možnost zažít nefalšovanou africkou divočinu. Každýá lodge je umístěna na charakteristickém místě, které prozrazuje samotný název jako například Hanglip Mountains, Wildside Safari Camp a další. 

Hotel má golfové hřiště, bazén, spa a wellness, restauraci, posilovnu, tenis. Místo je vhodné jak pro firemní akce, tak pro svatby. Kromě golfu je možné zúčastnit se výletů do divočiny, které je možné absolvovat i helikoptrérou, a odnést si  tak nezapomenutelné zážitky. Dalším zajímavým místem je místní muzeum a botanická zahrada.

Stravování

Hostům je k dispozici několik stravovacích objektů. Každá lodge má svou restauraci. Golfová klubovna servíruje jídlo po celý den. Návštěvníci si mohou vybírat z pestré nabídky jídel.

Ubytování

Ubytování v malých luxusních soukromých domcích s moderním stylovým zařízením a překrásnými výhledy. Každý domek je vybaven koupelnou, televizí, telefonem, trezorem a klimatizací.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Legend Golf and Safari resort

Legend Golf and Safari resort

  • Počet jamek: 18

Nejdelší golfové hřiště v Jižní Africe se nazývá Legend Golf and Safari Resort. Hráče láká nejen obrovská plocha, ale také extrémní legendární 19. jamka.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
15 mm
Únor
21 °C
17 mm
Březen
19 °C
20 mm
Duben
17 °C
41 mm
Květen
15 °C
69 mm
Červen
13 °C
93 mm
Červenec
13 °C
82 mm
Srpen
13 °C
77 mm
Září
14 °C
40 mm
Říjen
17 °C
30 mm
Listopad
18 °C
14 mm
Prosinec
20 °C
17 mm

Kontakt

Entabeni Lodges