Half Moon Resort ***** Montego Bay / Jamajka

5 Golfové cesty
Half Moon Resort
Luxusní

Informace

Lokalita

Montego Bay, Jamajka

Poloha

Resort leží na severozápadním pobřeží Jamajky. Resort se nachází pouhých 9 km od mezinárodního letiště v Montego Bay. Hlavní město Kingston je vzdálené přibližně 160 km od hotelu.

Popis hotelu

Hotel leží na krásném tropickém ostrově, který je obklopen azurovými vodami Karibského moře. Přímo u hotelu je nádherná tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. V nedaleké laguně mohou hosté plavat s delfíny, což představuje nezapomenutelný zážitek. Hotel organizuje celou řadu dalších vodních a plážových aktivit. Resort Half Moon byl časopisem Caribbean World Magazine označen jako nejlepší rezort Karibiku.

Hosté mají k dispozici golfové hřiště, 13 tenisových kurtů, 4 squashové kurty, posilovnu, běžecké a cyklistické stezky, basketbalové a volejbalové hřiště a také   celkem 54 bazénů. K relexaci slouží zdejší spa poskytující lázeňské služby na špičkové úrovni. Program je zajištěn i pro ty nejmenší hosty. Mohou navštívit herní místnosti nebo kino.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v jedné z mnoha hotelových restaurací s rozmanitým výběrem typů kuchyně. Restaurace Sugar Mill nabízí karibskou kuchyni a je otevřená jen na večeře. Seagrape Terrace vaří typická jamajská jídla v kombinaci s mezinárodní kuchyní. V La Baguette mohou hosté posnídat, poobědvat i povečeřet a jistou výhodou je, že zde není vyžadován dress code. V Il Giardino je hostům nabízena italská kuchyně a to také pouze k večeři. V Akbar Gardens a v Thai Gardens hosté mohou ochutnat speciality indické, resp. thajské kuchyně. V případě chuti na posezení u kávy je tu pro hosty Fern Tree Spa Café a pokud hosté dostanou chuť na typickou atmosféru anglického pubu, je tu pro ně Royal Stocks. Mimo toto všechno se ještě každé pondělí a pátek na pláži u hotelu pořádá barbecue.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 398 pokojů a vilek rozdělených do 11 kategorií. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a vanou nebo sprchovým koutem, fénem na vlasy, minibarem, trezorem, TV se satelitem, telefonem, připojením na internet, žehlicím prknem, žehličkou a balkónem s výhledem do zahrad nebo na moře. Vily jsou se čtyřmi, pěti, šesti nebo sedmi ložnicemi. Tyto vily skrývají pro rodiny nebo skupiny přátel maximální luxus a soukromí. Každá vila je elegantně a vkusně zařízena, ke každé ložnici patří soukromá koupelna, ve vile se o hostey bude stará osobní komorník, kuchař a uklízečka, k dispozici je  soukromý bazén, prostorný obývací pokoj s TV se satelitem a rádiem s CD přehrávačem. Samozřejmostí je klimatizace, telefon, trezor a bezdrátový internet. Pro pohyb po areálu jsou k dispozici dva golfové vozíky.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Tryall Golf Club

Tryall Golf Club

  • Počet jamek: 18

Fascinující osmnáctka postavená na plantážích cukrové třtiny z 19. století.

Okolní hotely

Half Moon Resort

Rose Hall Resort & Spa

  • *****

Luxusní plážový resort z rodiny Hilton s osmnáctijamkovým golfovým hřištěm.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
26 °C
30 mm
Únor
26 °C
24 mm
Březen
27 °C
23 mm
Duben
27 °C
39 mm
Květen
28 °C
104 mm
Červen
29 °C
96 mm
Červenec
29 °C
45 mm
Srpen
29 °C
107 mm
Září
29 °C
126 mm
Říjen
29 °C
181 mm
Listopad
27 °C
95 mm
Prosinec
27 °C
40 mm

Kontakt

Half Moon Resort