UNA Poggio dei Medici Resort **** Toskánsko / Itálie

4 Golfové cesty
UNA Poggio dei Medici Resort

Informace

Lokalita

Toskánsko, Itálie

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v zeleném údolí Mugello, poblíž středověké vesnice Scaperia a všech známých měst v Toskánsku, jako jsou Siena, San Gimignano nebo Volterra. Mezonárodní letiště Peretola ve Florencii je vzdáleno přibližně 30 kilometrů.

Vybavení: hosté mají přístup k venkovním bazénům a vířivce se slanou vodou, dále také do posilovny a hotelových lázní. Lázně nabízejí množství různých procedur a služeb. Nechybí zde parní lázeň, masáže a ozdravná péče pro obličej a celé tělo. Po celém areálu hotelu je možnost bezdrátového připojení k internetu. K resortu patří také golfové hřiště Poggio dei Medici golf club, které se nachází jen pár metrů od recepce.

Popis: 70 prostorných a elegantních pokojů je umístěno do renovovaných budov, jejichž historie sahá až do 17. století. Rozsáhlá zahrada je vhodná pro pořádání recepcí a společenských akcí až pro 100 hostů.

Stravování

Hotelová restaurace servíruje toskánské speciality, jídla z oblasti Mugello a lokálních surovin. Kapacita restaurace je 70 míst.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, připojením k internetu, mini barem a klimatizací. Koupelny disponují vanou a sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a základními hygienickými potřebami s Aloe vera.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Zájezdy

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
7 °C
74 mm
Únor
8 °C
70 mm
Březen
10 °C
77 mm
Duben
13 °C
80 mm
Květen
16 °C
61 mm
Červen
20 °C
43 mm
Červenec
23 °C
24 mm
Srpen
23 °C
57 mm
Září
20 °C
88 mm
Říjen
16 °C
120 mm
Listopad
11 °C
122 mm
Prosinec
8 °C
85 mm

Kontakt

UNA Poggio dei Medici Resort