Argentario Resort Golf & Spa ***** Toskánsko / Itálie

5 Golfové cesty
Argentario Resort Golf & Spa

Informace

Lokalita

Toskánsko, Itálie

Popis hotelu

Poloha: resort se nachází přímo u ohromující laguny Ortobello a u hory Monte Argentario za zády. Celý areál obklopují lesy tvořené především s korkovými duby a háje olivových stromů. Nejbližší letiště v Římě je vzdáleno přibližně 150km.

Vybavení: hosté mohou využít 2 venkovní bazény, z nichž jeden je určený pro děti, moderně vybavenou posilovnu, 3 tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo také běžecké stezky. Pod vedením profesionálů je možné vyzkoušet aerobik, pilatek či aquagym. Exkluzivní Espace Spa Center, které se rozkládá na ploše 2.700 m2, nabízí vyhřívaný bazén, bio-saunu, 6 masážních místností, sprchy se soláriem a mnoho dalších procedur a vybavení. Jednou z největších předností je však unikátní 18jamkové golfové hřiště, které zcela nerušeně zapadá do místní přírody. Hotel disponuje několika místnostmi pro pořádání konferencí a společenských akcí s kapacitou od 24 do 200 míst.

Popis: hotel je postaven v moderním stylu s retro a extravagantními prvky.
 

Stravování

V restauraci Dama Dama jsou z místních surovin a bio zeleniny pocházející z hotelové farmy připravovány pokrmy inspirované toskánskou kuchyní. Každý den je podávána bohatá snídaně formou bufetu.

Ubytování

Hotel nabízí 73 pokojů a 1 vilku. Všechny pokoje jsou zařízené v minimalistickém stylu a s historickým nebo tmavým dřevěným nábytkem. Ve všech najdete satelitní LCD TV, minibar i prostornou koupelnu s měkkými župany a přezůvkami.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
7 °C
74 mm
Únor
8 °C
70 mm
Březen
10 °C
77 mm
Duben
13 °C
80 mm
Květen
16 °C
61 mm
Červen
20 °C
43 mm
Červenec
23 °C
24 mm
Srpen
23 °C
57 mm
Září
20 °C
88 mm
Říjen
16 °C
120 mm
Listopad
11 °C
122 mm
Prosinec
8 °C
85 mm

Kontakt

Argentario Resort Golf & Spa