Donnafugata Golf Resort ***** Sicílie / Itálie

5 Golfové cesty
Donnafugata Golf Resort

Informace

Lokalita

Sicílie, Itálie

Popis hotelu

Poloha: Resort je součástí přírodní rezervace rozkládající se na jihu Sicílie. Nedaleko se nachází prosluněné pláže ale také historickáměsta zapsaná na seznamu Unesco. Nejbližší mezinárodní letiště Catania je vzdáleno hodinu cesty autem. Oblast činí výjimečnou hlavně velmi stabilní počasí vhodné na golf.

Vybavení: Hosté mají k dispozici dva bazény jeden venkovní a druhý vnitřní. Pár minut od hotelu leží také soukromá pláž.  Řadu relaxačních a léčebných procedur poskytuje zdejší spa, pod které spadá i fitness centrum. Nedílnou část resortu tvoří i dvě 18-jamková hřiště s vlastní golfovou akademií. Pravidelně se zde konají evropské PGA Tour.

Popis: Díky pečlivé renovaci si  Donnafugata Golf Resort zachovala krásu a originální podobu starobylého sídla. Moderní interiéry tak prosvětlují původní barokní atmosféru.

Stravování

Restaurace v resortu podávají vybrané pokrmy zejména ze Siciliské a mezinárodní kuchyně. Na výběr je celkem z 5 restaurací. Bohaté snídaně nabízí Restaurant Il Fico D’India. V odpoledních a večerních hodinách je pak otevřena restaurace Il Carrubo s místní kuchyní. Úžasné pohledy na přilehlé golfové jamky poskytuje kvalitní restaurace Golf House. Součástí restaurací jsou i různé bary.

Ubytování

Pro hosty je k dispozici celkem 194 pokojů, které jsou navrženy v elegantním a vytříbeném stylu. Pokoje jsou světlé, útulné a jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchou a s fénem, satelitní televizí, WI-FI, minibarem, varnou konvicí, klimatizací, bezpečnostním trezorem a telefonem. Na výběr je hned z několika typů pokojů.

 • Superior. Pokoje se nachází na prostoru o rozloze 38 m2 a nabízí svým hostům překrásný výhled do krajiny Raguso. Hosté se mohou ubytovat v pokoji se soukromým balkonem nebo v pokoji v přízemí, který mimo jiné nabízí soukromé patio o rozloze 22 m2 vybavené zahradním nábytkem.
 • Deluxe o rozloze 38 m2 a nabízející krásný výhled do vnitřní zahrady. I v tomto typu pokoje se mohou hosté ubytovat buď v pokoji v prvním patře, který má vlastní balkon, nebo v pokoji se soukromým patiem.
 • Luxury pokoj o rozloze 38 m2 nacházející se v přízemí, se soukromým patiem a s překrásným výhledem do vnitřní zahrady a na golfová hřiště.
 • Garden suite rozkládající se na prostoru velikosti 77 m2 a vybaven obývacím pokojem, dvěma koupelnami, ložnicí, 44 m2 rozlehlou soukromou zahradou se slunečníky, lehátky, zahradním nábytkem a s výhledem na golfové hřiště.
 • Terrace suite na prostoru 77 m2 vybaven obývacím pokojem, dvěma koupelnami, ložnicí, 44 m2 rozlehlou terasou, slunečníky, lehátky, nábytkem a výhledem na golfové hřiště.

 

 

 

Vlastnosti

 • Snídaně Snídaně
 • Wellness Wellness
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Bazén Bazén
 • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
83 mm
Únor
0 °C
67 mm
Březen
12 °C
57 mm
Duben
0 °C
47 mm
Květen
18 °C
22 mm
Červen
0 °C
11 mm
Červenec
25 °C
5 mm
Srpen
0 °C
17 mm
Září
0 °C
37 mm
Říjen
19 °C
84 mm
Listopad
0 °C
82 mm
Prosinec
12 °C
88 mm

Kontakt

Donnafugata Golf Resort