Borgo Egnazia ***** Puglia / Itálie

5 Golfové cesty
Borgo Egnazia
Luxusní

Informace

Lokalita

Puglia, Itálie

Poloha

5* hotelový komplex se nachází zhruba hodinu jízdy od mezinárodního letiště Bari na nejjižnějším cípu Itálie, v provincii Brindisi nedaleko městečka Puglia. Nádherný 5* rezort v sobě snoubí kombinaci středomořského a moderního designu.

Popis hotelu

Resort nabízí návštěvníkům ubytování jak v hlavní hotelové budově tak v apulijské vesnici či luxusních vilách s vlastní zahradou a bazénem. Jde o 3 samostatné, ale propojené části: La Corte, Il Borgo a Le Ville. Hlavní budova La Corte nabízí čtyři typy pokojů, každý pokoj má manželskou postel typu king- size bed nebo oddělené postele, kamennou koupelnu, balkón či soukromou zahradu. V hlavní budově se mimo jiné nachází restaurace a spa. Il Borgo je srdcem resortu, jde o věrnou kopii apulijské vesnice. Zde naleznete většinu restaurací, dětský klub a během sezóny se pořádají trhy a jiné společenské události. Tato část rezortu nabízí návštěvníkům 5 různých typů pokojů. Resort Borgo Egnazia je obklopen velkými zahradami v arabském stylu a nasucho kladenými zdmi. Nabízí 3 tenisové kurty, 4 bazény a soukromý plážový klub v Savelletri 1,5 km daleko. Tento resort jistě uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Stravování

Středomořskou kuchyni si můžete vychutnat na venkovní terase s výhledem na moře nebo pod tradičními klenutými stropy z bílého kamene. Nápoje a koktejly se podávají přímo na pláži nebo ve stylovém krytém baru.

Ubytování

Luxusní pokoje, apartmány a vily jsou zařízeny v příjemných odstínech bílé. Všechny mají vlastní balkón s výhledem na kopce, moře nebo golfové hřiště. Hotelový komplex nabízí  5 restaurací, bar, bazény, dětské kluby, kuřárnu, mnoho volnočasových aktivit jako jógu, aromaterapii, vodní sporty a samozřejmě 18ti jamkové golfové hřiště San Domenico Golf Club.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Snídaně Snídaně
  • Polopenze Polopenze
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
9 °C
51 mm
Únor
9 °C
57 mm
Březen
11 °C
52 mm
Duben
14 °C
47 mm
Květen
18 °C
37 mm
Červen
22 °C
32 mm
Červenec
24 °C
27 mm
Srpen
24 °C
39 mm
Září
21 °C
62 mm
Říjen
17 °C
65 mm
Listopad
13 °C
54 mm
Prosinec
10 °C
63 mm

Kontakt

Borgo Egnazia