Villa d'Este ***** Lombardie / Itálie

5 Golfové cesty
Villa d'Este

Informace

Lokalita

Lombardie, Itálie

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází ve městě Cernobbio, které je vzdálené zhruba 50 kilometrů od Milána. Cesta na mezinárodní letiště v Miláně zabere cca hodinu a na letiště v Luganu přibližně půl hodiny.

Vybavení: Hostům je k dispozici exkluzivní venkovní bazén, posazený přímo na jezeře, vnitřní bazén, dětský bazén, 8 tenisových kurtů, golfový simulátor a mnoho dalších. V hotelu se nachází také plně vybavená posilovna, přímo propojená s wellness centrem, které nabízí například saunu, tureckou lázeň a další lázeňské procedury. V celém areálu je dostupný vysokorychlostní internet. Hotel spolupracuje s většinou místních golfových hřišť a to především s Villa d'Este Golf Club, který je od něj vzdálený 12 kilometrů.

Popis: Villa d’Este je považována za jeden z nejlepších hotelů na světě. Jeho ohromná tradice sahá až do roku 1568, kdy byla postavena její první budova. Celá residence je obklopena renesanční zahradou o ploše 25 akrů. Pro zajímavost, dveřmi hotelu už prošly takové hvězdy jako Paul McCartney, Madonna, Mick Jagger nebo miliardář Bill Gates.

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích, ve společenské restauraci La Veranda, kde připravují jak italskou, tak i mezinárodní kuchyni a v neformální restauraci In Grill, která je otevřená jen na večeře. U hotelového bazénu se nachází také menší Sun Deck bar.

Ubytování

Všech 152 pokojů je vybaveno původním nábytkem, hedvábnými závěsy a na stěnách jsou umělecké olejové malby. Nalezneme v nich satelitní LCD televizi, telefon, trezor, bezdrátový internet, mini-bar a klimatizaci. Mramorové koupelny jsou vybaveny vanou a vysoušečem vlasů, v apartmánech je vířivka a sprcha. Nejluxusnější apartmány poskytnou hostům navíc DVD přehrávače, Hi-Fi a plasmové televize. Hotel také nabízí možnost ubytování ve dvou vilách, a to ve vile Cima a vile Malakoff.

Vlastnosti

  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Golf Club La Pinetina

Golf Club La Pinetina

  • Počet jamek: 18

Mistrovské hřiště splňující ty nejvyšší nároky, které hostí mnoho významných turnajů.

Golf Club Carimate

Golf Club Carimate

  • Počet jamek: 18

Krásné hřiště ležící ve starém lesním panství nedaleko od Milána.

Villa d'Este Golf Club

Villa d'Este Golf Club

  • Počet jamek: 18

Klasické italské hřiště a jeden z jejich největších klenotů.

Golf Club Monticello

Golf Club Monticello

  • Počet jamek: 36

Krásný resort, který několik let po sobě hostil Italian Open.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
12 °C
116 mm
Únor
13 °C
85 mm
Březen
17 °C
73 mm
Duben
19 °C
62 mm
Květen
22 °C
44 mm
Červen
26 °C
37 mm
Červenec
31 °C
19 mm
Srpen
31 °C
32 mm
Září
27 °C
64 mm
Říjen
22 °C
107 mm
Listopad
17 °C
147 mm
Prosinec
12 °C
135 mm

Kontakt

Villa d'Este