Hotel Le Robinie **** Lombardie / Itálie

4 Golfové cesty
Hotel Le Robinie

Informace

Lokalita

Lombardie, Itálie

Popis hotelu

Poloha: Tento nádherný golfový resort se nachází jen 5km od mezinárodního letiště Malpensa a 20 minut od Milána v blízkosti dálnice A8. Nabízí ideální možnost k relaxaci a hraní golfu na golfovém hřišti Le Robinie Golf Club, jen pár kilometrů od italského města módy a fotbalu-Milána.

Vybavení a služby: V resortu je vstupní hala s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně, restaurace, bar, fitness centrum, plavecký bazén a hlídané parkoviště. Hosté mohou využít konferenční a společenskou místnost o kapacitě 300 míst, vhodnou pro obchodní setkání. Dále je resort vybaven turistickými informacemi, prádelnou, čistírnou a pro příznivce sportu je tu 8km dlouhá běžecká dráha. Resort nabízí soukromý transfer do nákupního centra ve městě a zdarma kyvadlovou autobusovou dopravu na letiště Malpensa. V hotelu je kabelové připojení k internetu.

Popis: Komfortní 4*hotel ležící v Lombardii je ideální pro velké příznivce golfu. V blízkosti hotelu je golfové hřiště Le Robinie Golf Club, které vznikalo pod rukama věhlasného Jacka Nicklause.

Stravování

„Zelená restaurace“, která nedávno prošla rekonstrukcí, nabízí hostům výtečné speciality místního šéfkuchaře a zaručuje prvotřídní personál. Restaurace je vhodná pro obchodní obědy. V ubytování je zahrnuta snídaně, která je servírována formou bufetu. Hotelový bar „Pitching green lounge bar“ je ideální místo k relaxaci s koktejlem či aperitivem. Hosté zde mohou ochutnat ze široké nabídky domácí cukrárny.

Ubytování

Ubytování: Hotel má k dispozici 246 komfortních, moderních, zvukotěsných pokojů. Většina pokojů je s výhledem na golfové hřiště navržené slavným Jackem Nicklausem. Všechny pokoje jsou nekuřácké a hotel nabízí i 12 pokojů s bezbariérovým přístupem. Hosté si mohou vybrat z 3 typů pokojů:
Standard
Moderní a funkční pokoj s parketovou podlahou o velikosti 28m2. Pokojové vybavení: manželská postel nebo dvě velké samostatné postele, koupelna se sprchovým koutem či vanou, klimatizace, minibar, trezor, telefon, TV (na vyžádání mezinárodní kanály), kabelové připojení k internetu.

Superior
Pokoj s parketami o velikosti cca 35m2 je elegantně zařízený. Vybavení pokoje: manželská postel či dvě velké samostatné postele, klimatizace, minibar, trezor, telefon, TV (na vyžádání mezinárodní kanály), kabelové připojení k internetu.

Family
Rodinný pokoj o velikosti 56m2 s parketovou podlahou je ideálně řešen pro rodiny s dětmi. Rodinný pokoj je jeden standardní pokoj spojený s jedním dvoulůžkovým pokojem s velkými samostatnými lůžky. K dispozici jsou: dvě koupelny, klimatizované pokoje, minibar, trezor, telefon, TV (na vyžádání mezinárodní kanály), kabelové připojení k internetu.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Bazén Bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén

Mapa

Hřiště

Golf Club Carimate

Golf Club Carimate

  • Počet jamek: 18

Krásné hřiště ležící ve starém lesním panství nedaleko od Milána.

Golf Club La Pinetina

Golf Club La Pinetina

  • Počet jamek: 18

Mistrovské hřiště splňující ty nejvyšší nároky, které hostí mnoho významných turnajů.

Okolní hotely

Hotel Le Robinie

Hotel Griso

  • ****

Ideálně položený hotel přímo u jezera Como.

Hotel Le Robinie

Villa d'Este

  • *****

Luxusní hotel u jezera Como, který funguje už od roku 1873.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
12 °C
116 mm
Únor
13 °C
85 mm
Březen
17 °C
73 mm
Duben
19 °C
62 mm
Květen
22 °C
44 mm
Červen
26 °C
37 mm
Červenec
31 °C
19 mm
Srpen
31 °C
32 mm
Září
27 °C
64 mm
Říjen
22 °C
107 mm
Listopad
17 °C
147 mm
Prosinec
12 °C
135 mm

Kontakt

Hotel Le Robinie