Hotel Castelgandolfo **** Lazio / Itálie

4 Golfové cesty
Hotel Castelgandolfo

Informace

Lokalita

Lazio, Itálie

Popis hotelu

Poloha: Castel Gandolfo se nachází 25 km jižně od Říma po  známé silnici Via Appia. Hotel je ideálně situován přímo v centru Castel Gandolfo na kopci s výhledem na jezero Albano, od kterého je vzdálen jen pár minut pěšky. Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Leonarda da Vinciho (Fumicino) v Římě a je vzdálené 30 km.

Vybavení: hotel sám mnoho aktivit nenabízí, ale v blízkosti hotelu na jezeře Albano je možné provozovat canoeing, windsurfing, vodní lyžování, plachtění. Nedaleko hotelu také leží známý golfový klub Castel Gandolfo Country Club s mistrovskou osmnáctkou. V přilehlých lesích mohou hosté podnikat dlouhé procházky nebo také vyjížďky na koni.

Popis: hotel Castelgandolfo leží ve městě, které je už několik století papežovou letní residencí. Nachází se jen několik metrů od papežského paláce, v jehož zahradách jsou i ruiny Domizianovi vily. Ve městě se nachází krásné náměstí s kostelem San Tommaso di Villanova a kašnou - obě tyto stavby navrhl Lorenzo Bernini. Hostům jsou k dispozici pokoje, které poskytují úžasný výhled na město a na jezero.

Stravování

Hotel hostům nabízí stravování formou snídaňových bufetových stolů a zároveň jim poskytuje slevy do jedné z nejlepších restaurací v Římě a okolí -  Ristorante Bucci.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem na vlasy, klimatizací, minibarem, trezorem, TV se satelitem, telefonem, Wifi, rádiem a balkónem s výhledem na jezero.

Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
8 °C
103 mm
Únor
9 °C
99 mm
Březen
10 °C
68 mm
Duben
13 °C
65 mm
Květen
17 °C
48 mm
Červen
21 °C
34 mm
Červenec
24 °C
23 mm
Srpen
24 °C
33 mm
Září
21 °C
68 mm
Říjen
17 °C
94 mm
Listopad
12 °C
130 mm
Prosinec
9 °C
111 mm

Kontakt

Hotel Castelgandolfo